Kripto Haberleri

Bitcoin ve DOGE Çöküyor! Bu 6 Altcoin ise Uçuyor…

Bitcoin ve DOGE Çöküyor! Bu 6 Altcoin ise Uçuyor…, kripto para takipçileri için Bitcoin ve DOGE Çöküyor! Bu 6 Altcoin ise Uçuyor… ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Bitcoin ve DOGE Çöküyor! Bu 6 Altcoin ise Uçuyor… başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Bitcoin ve DOGE Çöküyor! Bu 6 Altcoin ise Uçuyor…

30 Ağustos’u 31 Ağustos’a bağlayan gece Bitcoin (BTC) mühim ölçüde düşerek 48.892 doları gördü. 48.787 dolarlık açılış fiyatından hemen hemen 2.000 dolar sildi.  Lakin yazım sırasında 47.800 dolar düzeylerine yükselerek toparlandı. Bunun yanı sıra Dogecoin (DOGE) dün sıçrama yaşadığı 0.283 dolar düzeylerinden 0.270 dolara geri çekildi. Yine de, piyasa değerine göre ilk 100’de yer alıp yükseliş yaşayan birden fazla altcoin yer alıyor. İşte, son 24 saatte en fazla değer kazanan altcoin’ler…

En çok git gide artan altcoin projeleri: CELO, AR ve ONE uçtu

CELO fiyatı, Celo’nun AAVE, SushiSwap, Curve, Ox, UMA, Valora, Ubeswap ve Moola Market dahil olmak üzere çok sayıda ortakla ortaklaşa yürüttüğü 100 milyon dolarlık “insanlar için DeFi” girişiminin başlatılmasının ardından Pazartesi günü fırladı. Girişim, merkezi olmayan finansı (DeFi) dünyanın 6 milyar cep telefonu kullanıcısı için erişilebilir kılmak maksadıyla Celo blockchain’i üzerine inşa edildi.  Yazım sırasında CELO, yüzde 65.98 oranında değer kazandı ve 6.78 dolardan el değiştiriyor.

7 Altcoin Projesine Yönelik Kritik Tahminler:

CELO’nun ardından en fazla git gide artan, merkezi olmayan bir depolama ağı olan Arweave (AR) oldu. Coin, yüzde 34.92 kadar yükseldi ve 56.77 dolara çıktı. Merkezi olmayan uygulamaların oluşturulmasını ve kullanımını kolaylaştırmayı amacında olan Harmony (ONE) ise yüzde 29.11 oranında değer kazanıp 0.12 dolara çıktı.

Fantom, DeFi ekosistemindeki büyüme ile yükseldi

Fantom (FTM), son 24 saatte yüzde 21.98 arttı. Token, son 30 günde yüzde 231.8 oranında değer kazandı. Fantom’a kilitlenen toplam değer şu anda 600 milyon doların üzerinde ve geçen aydan bu yana ikiye katlandı. Ayrıca Fantom Vakfı, 250 milyon dolarlık bir teşvik programı açıkladı. Bu arada, xDAI ve Avalanche Bridge gibi DeFi köprülerinin üyelerine airdrop ile FTM dağıtılacak.  FTM, yazım sırasında 0.85 dolardan işlem görüyor.

Muhteşem Yedili: Bu 7 Altcoin, İnanılmaz Yükseliyor!

Yazım itibariyle 120 dolarlık rekor düzeysine ulaşan Solana da yüzde 20.16’lık yükselişi ile listeye girdi. Solana’nın son haftalardaki yükselişinin ardında bugün tanıtılacak olan gizemli Ignition özelliği yer alıyor. Geçen haftalarda Solana, alev gösteren bir teaser yayınlamıştı. Kriptokoin.com olarak önceden de açıkladığimiz üzere bazıları, bunun token yakımına işaret ettiğini dile getiriyor. En son Cosmos (ATOM), yüzde 16.94 oranında yükseldi ve 23.55 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu