Kripto Haberleri

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist, Can Sıkan Modeli Paylaştı!

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist, Can Sıkan Modeli Paylaştı!, kripto para takipçileri için Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist, Can Sıkan Modeli Paylaştı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist, Can Sıkan Modeli Paylaştı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist, Can Sıkan Modeli Paylaştı!

Kıdemli trader “Uber-Ayı Bitcoin Modeli” üzerine yorumlarda yer alıyor. Peter Brandt, Bitcoin ayılarının yanlış olmasının temel nedenlerini sıralıyor. Ayrıntılar için Kriptosite.com’u izlemeye devam ediniz.

Ünlü Yönetici, Bu Altcoin'de Uber Boğa: Akıllıca Bir Bahis!

Bitcoin (BTC) hakimiyeti ne durumda?

Bitcoin’in yatay fiyat hareketinin ortasında, bir çok grafik uzmanı, kripto para biriminin bir günlük grafiğinde görünüşte bir araya gelen “baş-omuz” modeline tasvir ederek düşüşe geçti. Bunun yanında, işinde uzman trader Peter Brandt, düşüş oluşumundan özellikle endişe duymuyor ve yakın tarihli bir tweet’te oyundan çıkmasının olabilecek olmadığının dört nedenini anlattı.

Brandt bunun bunun yanında, klasik grafiklerin yeni yaşanan kripto para birimi endüstrisinde çalışmadığı hususundaki “büyük efsaneye” karşı çıktı ve kripto alanında diğer varlık sınıflarından daha uygulanabilir olduklarını iddia etti. Efsanevi grafik uzmanı, BTC fiyatında keskin bir düşüş öngörmediğini de açıkça dile getirdi, fakat bunun gerçekten olabileceğini de göz ardı etmiyor. En büyük kripto para birimi, 2018’den bu yana her yeni yılın başında iyi kazançlar kaydetmesine rağmen 2022’nin başlarında tekrar rayına oturmak için mücadele ediyor. 2021’in ilk haftasında Bitcoin %36’ya kadar yükseldi. 2020’de aynı zaman diliminde %13 arttı.

Efsanevi Analist, Bitcoin (BTC)'in Göreceği Seviyeleri Sırasıyla Verdi!

Bunun yanı sıra, Bitcoin’in hakimiyeti şimdi Haziran 2018’den bu yana en düşük düzeysi olan %39.3’e düştü. En büyük kripto para biriminin pazar payı, önceki boğa piyasasının zirvesi sırasında Ocak 2018’de tüm zamanların en düşük düzeysi olan %32.8’e ulaştı. Goldman Sachs kısa süre önce Bitcoin’in piyasa değerinin, ileri gelen değer deposu olarak altını gölgede bırakacak olursa sonunda 100.000 dolara ulaşabileceğini tahmin etti. Yine de çoğu, Federal Rezerv’in varlık fiyat aralıklarını desteklemeye kolaylık sağlayan parasal desteğini kademeli olarak geri çekmesi sebebiyle Bitcoin’de düşüşe sürdürmekte. Kripto hususundaki eleştirel duruşuyla tanınan Minneapolis Federal Rezerv Bankası Başkanı Neel Kashkari, bu sene iki faiz artırımı bulunacağını öngördü.

Yatırımcılar Bitcoin (BTC)'lerini Piyasaya Boşaltıyor!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu