Kripto Haberleri

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist, Ralli Beklediği Altcoin’i Açıkladı!

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist, Ralli Beklediği Altcoin’i Açıkladı!, kripto para takipçileri için Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist, Ralli Beklediği Altcoin’i Açıkladı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist, Ralli Beklediği Altcoin’i Açıkladı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist, Ralli Beklediği Altcoin’i Açıkladı!

Tecrübeli trader Peter Brandt, son üç günde %43 oranında pompalanan Litecoin’deki ilk hedeflerini paylaşımı yaptı. Brandt’ın teknik analizine göre, klasik altcoin için ilk büyük direnç 400 dolarda. İşte teknik düzeyler…

Peter Brandt, LTC’nin 395 doları tekrar test edebileceğini dile getiriyor

Brandt, en son tweet’inde yeni yıla geçmeden önce Litecoin’in (LTC) 395 doları tekrar test edebileceğini dile getirdi. Tweet’e ek olarak, trader, altcoin yatırımcılarının Eylül ayında ulaşılan bir önceki ATH düzeysine ve önümüzdeki zamanlarda direnç bölgesine dayalı olarak direnç çizgisinde bir kırılma görebilecekleri aşağıdaki Litecoin grafiğini paylaşımı yaptı.

Analist altcoin sezonunda hangi düzeyleri bekliyor?

Kriptosite.com olarak analizlerini paylaşımı yaptığımız Peter Brandt’in işaret ettiği direnç bölgesi, Litecoin’in Mayıs zirvesi 414 dolar ile ilişkilidir. Yeni ATH’ye ulaştıktan hemen sonra, Litecoin birkaç gün içinde %60 oranında geri çekildi ve bu da büyük bir teslimiyete yol açtı. Büyük geri çekilme ve piyasasının küresel olarak satılmasından sonra, çoğu trader Litecoin’e olan ilgisini kaybetti ve son 170 gün boyunca belirli bir aralıkta sıkışmasına yol açtı.

Litecoin grafiğindeki en dikkate değer hareket, 13 Eylül’de Walmart’ın Litecoin’i kabul ettiğine dair sahte bir duyuru yayına girdiğinda fark edildi ve bu, ardından ortadan kaybolan büyük bir fiyat artışına yol açtı. Bazı analistler, Litecoin’in en büyük rakibi Ethereum’a karşı performansının -% 91’lik bir fiyat hareketi ile neticelendiğından kabul edilemez olduğunu dile getirdi; bu, Ethereum sürekli olarak yükselirken, Litecoin’in bir aralıkta hareket ettiği yahut düştüğü manasına geliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu