Kripto Haberleri

Bitcoin’in Yörüngesini Bilen Analist: Kasım ve Aralık’ta Bu Seviyeler!

Bitcoin’in Yörüngesini Bilen Analist: Kasım ve Aralık’ta Bu Seviyeler!, kripto para takipçileri için Bitcoin’in Yörüngesini Bilen Analist: Kasım ve Aralık’ta Bu Seviyeler! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Bitcoin’in Yörüngesini Bilen Analist: Kasım ve Aralık’ta Bu Seviyeler! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Bitcoin’in Yörüngesini Bilen Analist: Kasım ve Aralık’ta Bu Seviyeler!

Ünlü analyst PlanB’ye göre Bitcoin boğa piyasasının zirvesine işaret edecek bazı göstergeler var. Kriptosite.com olarak bu analizin ayrıntılarına eğiliyoruz.

Bitcoin rallisi ne zaman biter?

Kantitatif kripto analist PlanB, Bitcoin’in (BTC) tam piyasa döngüsünü tahmin etmekten endişe duymadığını dile getiriyor. Will Clemente ile yaptığı bir röportajda analist, Bitcoin’in hali hazırdaki pozisyonunun bir ayı piyasasında yahut FOMO boğa piyasasının sonunda olmadığını dile getiriyor. BTC’nin şu anda arada bir yerde olduğunu savunuyor, fakat yine de boğa piyasasının tam zirvesini tahmin etmekle ilgilenmiyor. Analist: “En tepeyle hiç ilgilenmiyorum. Oraya vardığımızda, onu bilirim. Ama nerede olduğunu bilmiyorum, bununla ilgilenmiyorum çünkü olabileceken bir dakikalık bir artış bulunacağını biliyorum, değil mi? Ben bunun üzerinden işlem yapamam. O fiyat düzeysinden satamaz yahut satın alamazdım. Ben daha çok genel düzeyyle ilgileniyorum – nerede dolaştığıyla” diyor.

PlanB, yatırımcıların Bitcoin’in zirvesinin ne zaman gelebileceğini ölçmek için arz sıkıntısı araması gerektiğini dile getiriyor. Analist: “Zincir düzeyinde bakıyorum ve sonra bu kıtlığın meydana geldiği bir ana kadar arttığını görüyorsunuz. O patlama anından hala aylar uzaktayız” diyor. Analist, BTC‘nin zirvesinden hala 3-6 ay uzakta olduğunu ve potansiyel olarak daha uzun olduğunu düşünüyor. PlanB: “Gerçekten bir çöküşün geleceğini sanmıyorum. Sanırım en az altı ay devam eden ve bizi 100.000 – 200.000 dolar aralığa getiren bir boğa piyasası göreceğiz. 2022’nin başlarında 500.000 dolarlık Bitcoin’e şaşırmam bile” diyor. PlanB, Bitcoin’in Kasım ayı sonuna kadar en az 98.000 dolara, ardından Aralık ayında 135.000 dolara yükseleceğini tahmin ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu