Ethereum Haberleri

Bitfinex, Tether Keet ve Synonym grubundan depremzedelere 5 milyon TL’lik bağış

Bitfinex, Tether Keet ve Synonym grubundan depremzedelere 5 milyon TL’lik bağış, kripto haberleri bölümümüzde Bitfinex, Tether Keet ve Synonym grubundan depremzedelere 5 milyon TL’lik bağış başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Bitfinex, Tether Keet ve Synonym grubundan depremzedelere 5 milyon TL’lik bağış ile alakalı tüm detaylar yazımızda..

Bitfinex, Tether Keet ve Synonym grubundan depremzedelere 5 milyon TL’lik bağış

Kayıplar ve yaralılarımızın hızlıca yükseldiği deprem faciasının yaralarını sarmak adına kripto sektörünün ileri gelen isimlerinden destekler gelmeye sürdürmekte.

Bitfinex, Keet, Synonym ve Tether grubu da toplam 5 milyon TL’lik destekte bulunacaklarını açıkladı.

Bitfinex’in blog sayfasından yapılan bilgilendirmede, “Keet, Synonym ve Tether olarak, bugün ülkeyi vuran yıkıcı depremin ardından Türk halkına en içten taziyelerimizi sunmak istedik. Yaşanan felaketin boyutunun hem kapsamlı hem de yıkıcı olduğu açık. Kalplerimiz, düşüncelerimiz ve dualarımız depremden etkilenen herkesle birlikte.” dendi.

“Türkiye’nin yanındayız” mesajı

Böyle bir anda, bu trajedinin ardından bölge sakinlerine destek olmak için bir araya gelmenin zorunlu olduğunu söyleyen grup, acil insani yardım ve kurtarma çabaları için 5 milyon TL taahhüt ettiklerini dile getirdi. Bitfinex, Keet, Synonym ve Tether, Türkiye’nin önümüzdeki zamanlarda inşasına sürekli olarak destek sağlamak maksadıyla aktif olarak yöntemler arayacaklarının da altını çizdi.

Açıklamada son kez, “Şu anda her türlü kaynağa ihtiyaç duyulmaktadır ve yardımlarımızın bu çabalara katkıda bulunacağını bekliyoruz. Dayanışma içinde Türkiye’nin yanındayız.” ifadeleri kullanıldı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Başa dön tuşu