Ethereum Haberleri

Bitfinex ve DeversiFi için kâbus bitti: 23 milyon dolarlık işlem ücreti geri ödendi

Bitfinex ve DeversiFi için kâbus bitti: 23 milyon dolarlık işlem ücreti geri ödendi, kripto haberleri bölümümüzde Bitfinex ve DeversiFi için kâbus bitti: 23 milyon dolarlık işlem ücreti geri ödendi başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Bitfinex ve DeversiFi için kâbus bitti: 23 milyon dolarlık işlem ücreti geri ödendi ile alakalı tüm detaylar yazımızda..

Bitfinex ve DeversiFi için kâbus bitti: 23 milyon dolarlık işlem ücreti geri ödendi

Dün tarihin fiyatı yüksek işlem fiyatını ödeyen Bitfinex için kâbus bitti. 100 bin dolarlık USDT işlemi için ödenen 23.7 milyon dolar değerdeki ETH’ler madenci aracılığıyla geri ödendi.

Konuyla alakalı Twitter hesabından bir açıklama yapan, işlemin yapıldığı platform olan DeversiFi şirketi madenciye teşekkür etti:

“Blok zincir değiştirilemezdir. Lakin parçası olduğumuz bu devrimin değerleri bizler aracılığıyla tanımlanır. İşlem ücreti olarak farkında olmadan ödediğimiz 7626 ETH’yi geri gönderdiğini doğruladığımız 13307440 numaralı bloğun madencisine teşekkür ediyoruz. Konuyla alakalı araştırma yarın ekranlara gelecektır”

Ne olmuştu?

Kripto para borsasından DeversiFi cüzdanlarına gönderilen 100 bin dolarlık USDT için tam 23.7 milyon dolarlık işlem ücreti ödenmişti. İşlemin yapıldığı yer DeversiFi platformuydu fakat ödeyen Bitfinex borsasıydı. Rakamların Etherscan’de görüldüğü ilk andan bu yana uzman kişiler, ücretin farkında olmadan ödendiği hususunda hemfikir olmuşlardı.

DeversiFi şirketinin bir sözcüsü de “Bu durum, DeversiFi’ın kendisi çözmesi gereken bir meseledir. Operasyonlarımızda bir aksama yoktur. Müşterilerimizin fonları güvendedir” açıklamasını yapmak zorunda kalmıştı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Başa dön tuşu