Kripto Haberleri

BTC’nin düşüşünden en çok etkilenen kripto paralar

BTC’nin düşüşünden en fazla etkilenen kripto paralar, kripto para haberleri bölümümüzde BTC’nin düşüşünden en fazla etkilenen kripto paralar başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. BTC’nin düşüşünden en fazla etkilenen kripto paralar ile alakalı tüm yanıtlar yazımızda..

BTC’nin düşüşünden en fazla etkilenen kripto paralar

Bitcoin’in (BTC) 46.000 dolardan, 42.700 dolar düzeylerine kadar ani düşüşü tüm kripto para piyasasını etkiledi. Bu düşüşün ardından en fazla etkilenen büyük altcoin’ler de belirlendi. Burada öne çıkan isimler Solana (SOL) ve Polkadot (DOT) olarak sıralanıyor.

BTC Düştü! Solana (SOL) ve Polkadot (DOT) Geriledi

FED’in tutanaklarının yayımlanmasının ardından Bitcoin (BTC) ani bir düşüş yaşadı. Piyasa değerine göre ilk on kripto para birimi içinde bulunan Avalanche (AVAX), Terra (LUNA) ve Solana (SOL) kripto para birimleri de son 24 saat içinde yüzde 12 oranında geriledi. Bunun bunun yanında bu düşüşten en fazla etkilenen içinde bulunan Polkadot (DOT) da yüzde 14 oranında düşüş yaşadı.

Ayrıca Polkadot (DOT), önceden 25 dolar fiyat düzeysinde bir destek oluşturmuştu. Bugünlerde ise 25,81 dolardan işlem görüyor. Benzer durum Solana’da (SOL) da var. SOL, CoinMarketCap verilerine göre, 147,61 dolardan işlem görüyor.

En son Bitcoin’deki bu düşünün ardından, kripto vadeli işlemlerindeki tasfiye miktarı da 800 milyon doların üzerine çıktı.

Eposta ile ın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.
:

Başa dön tuşu