Ethereum Haberleri

BtcTurk’ten Bitcoin’in 13. yaşına özel oturum

BtcTurk’ten Bitcoin’in 13. yaşına özel oturum, kripto haberleri bölümümüzde BtcTurk’ten Bitcoin’in 13. yaşına özel oturum başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. BtcTurk’ten Bitcoin’in 13. yaşına özel oturum ile alakalı tüm detaylar yazımızda..

BtcTurk’ten Bitcoin’in 13. yaşına özel oturum

İlk ve en büyük kripto para Bitcoin, 3 Ocak 2022 Pazartesi günü, 13. yaşına giriyor.

Bitcoin’in kurucusu Satoshi Nakamoto’nun Bitcoin’i insanlığın kullanıma sunduğu 3 Ocak 2009’dan bu yana tam 13 sene geçti. Bitcoin ağı, aradan geçen onca senede durmaksızın çalışmaya ve finansal devrime öncülük etmeye sürdü.

Bitcoin’in bu özel günü, Türkiye’nin ilk, dünyanın dördüncü kripto para işlem platformu olan BtcTurk’te özel bir yayın ile kutlanıyor. En büyük kripto paranın doğum gününde Ebru Baki moderatörlüğünde yaşanacak #Bitcoin13Yaşında özel Twitter canlı yayını, yarın 21.00’de başlıyor. Ebru Baki’nin konukları ise BtcTurk CEO’su Özgür Güneri, BtcTurk kurucusu Kerem Tibuk, BtcTurk CTO’su Ozan Yurtseven, BtcTurk Baş Hukuk Müşaviri Ayça Aktolga ve ünlü sanatçı Emre Aydın olacak.

Etkinlikte, son haftalarda gündemde bulunan mühim konular, vergi tartışmaları, 2021’e ismini duyuran gelişmeler ve daha fazlası konuşulacak.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Başa dön tuşu