Kripto Haberleri

Bu 10 DeFi Altcoin’inden Müjde: Ünlü Banka Sepetine Ekliyor!

Bu 10 DeFi Altcoin’inden Müjde: Ünlü Banka Sepetine Ekliyor!, kripto para takipçileri için Bu 10 DeFi Altcoin’inden Müjde: Ünlü Banka Sepetine Ekliyor! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Bu 10 DeFi Altcoin’inden Müjde: Ünlü Banka Sepetine Ekliyor! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Bu 10 DeFi Altcoin’inden Müjde: Ünlü Banka Sepetine Ekliyor!

Cenevre merkezli Arab Bank İsviçre, büyük yatırımcı odaklı kripto para birimi tekliflerini 10 DeFi altcoin projesiyle genişletiyor. Borsa yatırım ürünlerinin (ETP’ler) çeşitlendirilmesine İsviçre öncülük etmektedir. Arab Bank’ın İsviçre kolunun son duyurusuna göre, banka aşağıdaki kripto para birimlerini üyelerine sunmaya hazırlanıyor.

 1. Aave (AAVE)
 2. Fantom (FTM)
 3. The Graph (GRT)
 4. Compound (COMP)
 5. Curve (CRV)
 6. Synthetix (SNX)
 7. Yearn Finance (YFI)
 8. Chainlink (LINK)
 9. Polygon (MATIC)
 10. Uniswap (UNI)

Samsung, Decentraland (MANA) ile iş birliği içinde ilk sanal mağazasını açtı. Ayrıntılar Kriptosite.com‘da.

Romain Braud, DeFi altcoin projelerinin geleceğinden bahsediyor

Arab Bank İsviçre 1962’de kuruldu ve 2018 itibariyle 49 milyar dolarlık varlığa sahip olan Arab Bank Group’un ilk ülkeler arası ortaklığıydı. Müşterilerine DeFi altcoin projelerinin token’lerini sunmaya hazırlanan Arab Bank’ın İsviçre kolu, kurumsal DeFi dünyasında mühim bir adım atıyor ve geleneksel finans kurumlarının geleceğinin DeFi’ler olduğunu vurguluyor. Gün içinde yapılan açıklamalarda, bankanın kripto varlık direktörü Romain Braud, müşterilere DeFi token’lerini sunmanın ve getiri üreten protokollere daha fazla katılım sağlamanın ilk adımlar olduğunu dile getirdi. Braud, bir röportajda sektörün geleceğine dair şunları paylaşımı yaptı:

Şu an için fikir yalnızca üyelerimizin en ileri gelen DeFi altcoin token’lerinden bazılarını alması, satması ve elinde tutmasıdır. Lakin yakın günlerde geleneksel finans kurumlarının bu protokollerle değiştirileceğine inanıyoruz ve bu değişimin bir parçası olmak istiyoruz. Dolayısıyla, doğal olarak gelecekte bu tür merkezi olmayan hizmetlere daha derinden girmek istiyoruz.

 • Arab Bank Switzerland, BTC ve ETH ile ilgilenmenin bunun yanında Tezos Blockchain de staking sunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu