Kripto Haberleri

Bu 3 Altcoin Yatırımcılarına Müjde: Popüler Borsa Listeliyor!

Bu 3 Altcoin Yatırımcılarına Müjde: Popüler Borsa Listeliyor!, kripto para takipçileri için Bu 3 Altcoin Yatırımcılarına Müjde: Popüler Borsa Listeliyor! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Bu 3 Altcoin Yatırımcılarına Müjde: Popüler Borsa Listeliyor! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Bu 3 Altcoin Yatırımcılarına Müjde: Popüler Borsa Listeliyor!

Ünlü kripto para borsası AAX, dünya önderi stüdyo Animoca Brands’ın 3 yeni GameFi tokenini listeliyor. Ana akım kripto para borsası AAX aracılığıyla listelenen altcoin projeleri arasına yapılan çok mühim bu eklemenin ayrıntılarını Ktipyokoin.com’da bulacaksınızdır.

Listelenen 3 altcoin projesi

Animoca’nın varlıkları artık AAX aracılığıyla listeleniyor. AAX kripto borsası temsilcileri aracılığıyla paylaşılan resmi duyuruya göre, varlık dizisine blockchain tabanlı oyun segmentinin üç sıcak tokeni eklendi. Bahsedilen tokenler, sahiplerine, öncü bir “play to earn” geliştirme stüdyosu olan Animoca Brands aracılığıyla yeni oyunlarda premium işlevlerin ve diğer sınırlı araçların kilidini açma hakları verecek biçimde ayarlanmış.

Birinci ekleme, REVV tokeni, hem REVV Motorsport hem de REVV Racing merkezi olmayan uygulamalarında ana yardımcı program tokeni olarak hizmet veren Ethereum tabanlı (ERC-20) bir varlıktır. AAX’in spot işlem paketine ikinci ekleme, The Crazy Kings ve Crazy Defense Heroes oyunlarının bir yardımcı programı olan TOWER’dir. TOWER, bu oyunların tüm meraklılarının oyun içi öğeler satın almasına, platform ücreti ödemesine ve yönetim referandumlarına katılmasına izin verir. AAX, oyun tokenleri için en iyi platform olarak kendisini sağlamlaştırıyor, üç airdrop açıkladı. Üçüncü token olan GMEE, GAMEE mobil oyun ekosisteminin temel varlığı olarak hizmet etmek üzere dizayn edilmiştır. Oyuncuların GAMEE Arc8 platformundaki tüm turnuvalara katılmasına ve GAMEE değiştirilemez tokenleri almasına izin verecek biçimde ayarlanmıştır.

Muhteşem Performans: Bu Play to Earn Altcoin'i Yüzde 15.379 Yaptı!

AAX’in araştırma ve strateji başkanı Ben Caselin, REVV, TOWER ve GMEE’nin arkasındaki stüdyo olan Animoca Brands’in gerçekleştirdiği vizyon ve ilerlemeden etkileniyor ve şöyle diyor:

“Animoca Brands’i diğerlerinden ayıran şey, hem yerleşik hem de yeni nesil oyuncuların, girişimcilerin, içerik oluşturucuların ve geliştiricilerin yaratıcı olabileceği, kimlik oluşturabileceği, mülkiyeti güvence altına alabileceği ve gerçek dünyayla sanal mikro ekonomilere katılabileceği bir ortam oluşturmaya yönelik ispatlanmış taahhütleridir.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu