Kripto Haberleri

Bu 5 Altcoin’e Dikkat: İşte Dev Yatırımlar ve Ortaklıklar!

Bu 5 Altcoin’e Dikkat: İşte Dev Yatırımlar ve Ortaklıklar!, kripto para takipçileri için Bu 5 Altcoin’e Dikkat: İşte Dev Yatırımlar ve Ortaklıklar! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Bu 5 Altcoin’e Dikkat: İşte Dev Yatırımlar ve Ortaklıklar! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Bu 5 Altcoin’e Dikkat: İşte Dev Yatırımlar ve Ortaklıklar!

Bitcoin ve altcoin piyasası, ortaklıklar ve anlaşmalar ile heyecanını koruyor. Altcoin’lerin arkasındaki personellerin çeşitli anlaşmalar yapması, hem benimsenmelerini hem de tanınırlıklarını artırıyor. Ayrıca büyük şirketler, gelişen bu alana yatırım yapmaya sürdürmekte. Bu gelişmelerle bazılarının fiyatında da olumlu değişimler oluyor. Kriptosite.com olarak, bu yazımızda, çeşitli projelerin yakın günlerde gerçekleştirdiği ortaklıkları konu alıyor bulunacağız…

Goldfinch, 25 milyon dolarlık yatırım aldı

Merkezi olmayan kredi protokolü Goldfinch, geçen Haziran ayında protokolün 11 milyon dolarlık A Serisi turuna öncülük eden Andreessen Horowitz (a16z) öncülüğündeki A Serisi uzatma turunda 25 milyon dolar topladı. Goldfinch, merkezi olmayan bir kredi yüklenim süreci tercih ederek teminatsız krediler için açık bir pazar yeri olarak hizmet eder.

Türk Yatırımcılar, Bu 10 Altcoin'e Yöneldi: İşte Detaylı Liste!

Goldfinch protokolü, Goldfinch havuzundan stablecoin çekebilen ve ardından sermayeyi borçlulara dağıtabilen borç veren işletmelere kredi limitlerini genişletir. Goldfinch, küresel sermayeye ulaşım sağlar, fakat kredi oluşturma ve hizmet verme işini borç veren işletmelere bırakır. Goldfinch, bir yıl önce 250.000 dolar olan kredi hacmini 38 milyon doların üzerine çıkardı. Protokol, 18 ülkede 200.000’den fazla insana hizmet vermekte.

Moonbeam Network, Polkadot’taki lansmanını 11 Ocak’ta tamamlıyor

Lansman sürecinin 2. aşamasını tamamlayan Moonbeam Network, 11 Ocak 2022’ye kadar Polkadot’a lansmanını tamamlamayı planlıyor. Moonbeam, Kusama ve Polkadot’un lansman sürecini model alan Moonriver ile aynı lansman sürecini izleyecek. Dağıtılırken ağın kararlılığını sağlamak maksadıyla dizayn edilmiştır. Bu sürecin, ilk beş parachain pozisyonu için müzayedeler tamamlandıktan ve bir Moonbeam parachain pozisyonunun güvence altına alınmasından sonra başlaması bekleniyordu. Son tarih olarak 11 Ocak belirlendi.

Popüler altcoin Dogecoin için yeni ortaklık

Dogecoin Vakfı, uzak bölgelerde DOGE işlemlerini desteklemek için Starlink ile ortak olma planlarını açıkladı. Proje, Dogecoin Vakfı aracılığıyla yayına giren bir yol haritasında önerildi. Araştırma, Starlink’in Dogecoin madencilerini işlemleri ölçeklendirmeye zorlama potansiyeline sahip olduğunu ortaya koydu. Dogecoin Vakfı’na göre, Starlink ile ortaklığı tanımlayan proje, RadioDogeolarak adlandırılıyor ve proje yerine oturdukça diğer ayrıntıları ortaya çıkacak.

Aave, düzenlenmiş alana yönelik çalışmalarıyla gündeme geldi

Aave kurumsal yatırımcıları ve düzenlenmiş finansal kuruluşları hedef alan DeFi havuzu Aave Arc’ı başlattı. Havuzun, lansmanı sırasında Fireblocks’un beyaz liste aracısı ve Celsius, CoinShares ve GSR dahil olmak üzere 30 kurum katılım gerçekleştirecek. 5 Ocak tarihli bir duyuruda Aave, Arc’ı “AML düzenlemeleriyle uyumlu olacak biçimde dizayn edilmiş ve tüm katılımcı kurumların Müşterini Tanı (KYC) doğrulamasından geçmesi gereken bir DeFi likidite piyasası” olarak tanımladı.

Köklü altcoin Tezos, yeni ortaklık ile e-spor adımı atıyor

Büyük video oyunu yayıncısı Ubisoft ile bir NFT anlaşmasını açıkladıktan haftalar sonra, Proof-of-Stake blockchain ağı Tezos şimdi e-spor endüstrisine adım atıyor. Tezos Vakfı, ileri gelen bir Avrupa e-spor organizasyonu olan Team Vitality ile bir sponsorluk anlaşması yaptığını açıkladı. Üç yıllık anlaşma 2024’e kadar sürecek ve Tezos, giyim markası Adidas ve PC donanım üreticisi Corsair dahil olmak üzere diğer takım sponsorlukları içinde Vitality’nin “ana ortağı” haline gelecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu