Kripto Haberleri

Bu 5 Altcoin’e Dikkat: İşte Ortaklıklar ve Listelemeler!

Bu 5 Altcoin’e Dikkat: İşte Ortaklıklar ve Listelemeler!, kripto para takipçileri için Bu 5 Altcoin’e Dikkat: İşte Ortaklıklar ve Listelemeler! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Bu 5 Altcoin’e Dikkat: İşte Ortaklıklar ve Listelemeler! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Bu 5 Altcoin’e Dikkat: İşte Ortaklıklar ve Listelemeler!

Kripto piyasasındaki gelişmeler dur durak bilmeden tüm hızıyla sürdürmekte. Altcoin projeleri yeni ortaklılar kuruyor, yeni ürünler geliştiriyor, geleceğe yönelik geliştirme programları açıklıyor ve daha fazlası kripto dünyasına yön veriyor. Misal verilecek olursa Aave, Aave Arc’ı açarken, Polygon, 2022’de başlatılacak 3 mühim kilometre taşını açıkladı ve Algorand, bir araştırma üniversitesi ile ortak oldu. Kriptosite.com olarak okuyucularımız için 5 altcoin’e ilişkin gelişmeleri bir araya getirdik.

Altcoin projesi Aave (AAVE) kurumsal ürününü piyasaya sürdü

Şu anda kripto ekosistemindeki en büyük kredi protokolü olan DeFi projesi, Fireblocks ile ortaklaşa 30’a kadar yatırım şifrketi sunan yeni Aave Arc’ı açtı. Aave Arc, finansal kurumlara ve şirketlere hizmet verecek, onlara dijital varlıkları ödünç almaları ve DeFi’nin sunduğu yüksek getirileri korumalı bir düzenleyici ortamda yakalamaları için bir yol sunacak. Normal vesayetsiz protokolünden farklı olarak, Aave Arc’taki likidite havuzlarına izin veriliyor, bu da hizmeti kullanmak isteyen herhangi bir kurumun önce beyaz listeye alınması gerektiği manasına geliyor.

Altcoin

Fireblocks, KYC/CDD/EDD ilkelerini ve Mali Eylem Görev Gücü’nün yönergelerini izleyerek her bir şirkete dahil olmak için gerekli kontrolleri tamamlamaktan sorumlu. Fireblocks CEO’su Michael Shaulov, ortaklık ile ilgili yorum yaptı ve “düzenlenmiş DeFi araçlarının flaş krediler ve yüksek getirili mevduat hesapları gibi yeni ürün ve hizmetler dalgasını açığa çıkarabileceğini” dile getirdi.

Polygon (MATIC), 2022’de başlatılacak 3 mühim kilometre taşını açıkladı

2021 senesinde, Polygon altı yeni çözüm ekledi: SDK, Avail, Hermez, Nightfall, Miden ve Zero, ZK (Sıfır Bilgi) şifrelemesi. Altcoin, 250 milyon dolarlık bir anlaşmada, Ağustos 2021’de roll-up platformu Hermez Network ile birleştiğini açıkladı. Hermez, sonunda Polygon ekosistemine entegre edildi ve Polygon Hermez adı altında Polygon’un çözümlerinin bir bileşeni halini aldı.

Altcoin

Aynı biçimde Kasım ayında, STARK tabanlı, EVM uyumlu bir toplama olan Polygon Miden dünyaya geldi. Polygon Miden’in birincil bileşeni, STARK tabanlı bir sanal makine olan Miden VM, EVM (Ethereum Sanal Makinesi) dahil olmak üzere keyfi mantık ve işlemleri etkinleştirmede ZK toplamalarının zorluğunu çözmeyi amaçlıyor. Katman-2 platformuna göre, 2022’de, Polygon Hermez ve Polygon Miden’in sırasıyla ikinci ve üçüncü çeyreklerde halka açık test ağlarını başlatacak.

Algorand (ALGO), İsrail’in ileri gelen araştırma üniversitesi ile ortak oldu

Algorand Vakfı, Blockchain teknolojisi eğitimini desteklemek için İsrail’in ileri gelen araştırma üniversitesi Bar Ilan (BIU) ile ortaklık kurdu. Vakıf, bir blog yazısında, 12. BIU Kriptografi üzerine Kış Okulu programı için bir hibe olarak gelen ortaklığın, Algorand Blockchain’e daha fazla katılım sağlamayı amaçladığını dile getirdi.

ALGO

Program, ilk kez kriptografide lisansüstü öğrenciler ve doktora sonrası araştırmacılar, özel bilgi alma ve kayıtsız RAM’deki ilerlemeler, işlev sırrı paylaşımı ve homomorfik sır paylaşımı, eşik imzaları ve özel küme kesişimi dahil olmak üzere çeşitli konuları kapsayacak. Kış okulu 23 Ocak – 26 Ocak 2022 tarihleri ​​içinde gerçekleştirilecek. BIU’ya göre, küresel bir kitleye ulaşmanın bir parçası olarak, ilgilenen diğer öğrenciler YouTube’daki öğrenme oturumlarına erişebilecek.

Altcoin projesi Celo (CELO), Huobi Global’de listelendi

Celo, Huobi Global ‘de listelendi ve işlemler bugün başladı. Bunun yanında spot işlemler, yeterli hacme ulaşıldıktan sonra yapılabilecek. Yatırımcılar, Huobi Global’de CELO yatırma işlemlerini bugün gerçekleştirebilecek olsa da Huobi Global’den başka borsalara aktarma işlemlerini 6 Ocak’ta yapabilecek.

BabyDoge 1,2 Milyon kullanıcıya ulaştı ve Shiba Inu’yu yendi

İlk ve en büyük Shiba Inu rakiplerinden birisi olan BabyDoge meme tokeni, piyasadaki hemen hemen %100’lük bir fiyat artışının ardından holder sayısında ‘rakibini’ geçti. WhaleStats aracılığıyla sağlanan on-chain verilere göre, BabyDoge sahiplerinin sayısı 1,12 milyonluk düzeyye ulaşırken, SHIB sahiplerinin sayısı hala 1,1 milyon yatırımcıda kaldı.

Holder sayısı, traderların varlığın temelde büyüyüp büyümediğini belirlemesine olanak tanıyan verimli bir ölçüm olarak görülüyor. Hem Shiba Inu hem de Baby Doge topluluklarından üyeler, her iki altcoin projesinin de kuvvetli büyümesinin, varlığın düşük fiyatına ve her ralli sırasında kuvvetli kazançlar gösterme kabiliyetine dayandığını öne sürüyor.

Altcoin

Shiba Inu, Ekim 2021’de gerçekleşen akıllara durgunluk veren %1.000 ralli sırasında mevcut destekçi tabanının büyük bir bölümünü topladı. BabyDoge’daki hoder’ların sayısındaki artış, 2 Ocak’ta piyasada gerçekleşen en son %100 pompa sırasında yaşandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu