Kripto Haberleri

Bu 6 Altcoin’e Dikkat: Büyük Haberler Geliyor!

Bu 6 Altcoin’e Dikkat: Büyük Haberler Geliyor!, kripto para takipçileri için Bu 6 Altcoin’e Dikkat: Büyük Haberler Geliyor! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Bu 6 Altcoin’e Dikkat: Büyük Haberler Geliyor! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Bu 6 Altcoin’e Dikkat: Büyük Haberler Geliyor!

Kripto para piyasalarının sert bir düzeltme sürecinden geçtiği şu günlerde, Kriptosite.com olarak 6 altcoin projesini mercek altına alıyoruz. Popüler altcoin projeleri olan Tezos, Dogecoin, Shiba Inu, Cardano, Ethereum ve Matic ile ilgili yatırımcıların bilmeleri gereken yeni gelişmeleri dikkatinize paylaşmak istedik.

Büyük Coin'ler Çökerken Bu Bilinmeyen 6 Altcoin Patladı!

6 Altcoin projesinden haberler

Tezos, Team Vitality ile ortaklık imzaladı. Ortaklık, “Team Vitality taraftar deneyiminde devrim yaratacak” şeklinde yorumlanıyor. Tezos, Team Vitality ile üç yıllık bir ortaklığa girdi. Anlaşma, Tezos için daha fazla görünürlük sağlarken Team Vitality hayran deneyiminde devrim yaratacak. Tezos, geçtiğimiz yıl içinde birkaç büyük ortaklık imzaladı, fakat yine de Katman 1 rakiplerinin birçoğunun gerisinde kalıyor. Üç yıllık anlaşma, Tezos’un enerji verimli blockchaininden yararlanarak Team Vitality’yi hayranlarına her zamankinden daha yakın hale getirmeyi amaçlıyor. Tezos için ortaklık, olabileceken Team Vitality karakterlerinin formalarında sponsorluk logoları şeklinde marka görünürlüğünü içeriyor gibi görünmekte. Team Vitality bir basın açıklamasında, “Tezos, en iyi performans gösteren Team Vitality kadroları ve yıldız sporcular aracılığıyla ve espor ekosisteminde rakipsiz marka görünürlüğü aracılığıyla temsil edilecek” dedi.

Tezos Önemli Güncellemeyi Tamamladı!

Shiba Inu ve Dogecoin Mart’ta AMC tiyatrolarına geliyor

AMC müşterileri “büyük olasılıkla” Mart ayından bu yana Dogecoin ve Shiba Inu ile bilet satın alabilecekler. AMC CEO’su Adam Aron, dünyanın en büyük sinema zincirinin bu Mart’ta en popüler meme coinler olan Dogecoin ve Shiba Inu’ya “büyük olasılıkla” benimseyeceğini açıkladı. Şirketin web sitesi aracılığıyla yapılan her türlü ödeme için iki kripto para birimi kabul edilecek. Aron, şirketin üyelerinin mevcut kripto para birimleri içinde Shiba Inu’yu görmek isteyip istemediğini öğrenmek istiyorsanız Ekim ayı sonlarında bir Twitter anketi düzenledi. Ankete katılanların büyük çoğunluğu SHIB’nin AMC’nin ödeme programına eklenmesinden yanaydı. Bu, Aron’un Twitter takipçilerinin ezici bir çoğunlukla Dogecoin ile bilet satın alabilmek için oy vermesinden sonra geldi. Ekim ayında AMC, eGift kartları için orijinal meme kripto para birimini kabul etmeye başladı.

Popüler altcoin Cardano’dan yeni duyuru

Cardano’nun ilk hepsi bir arada DeFi cüzdanı için yeni bir dönüm noktasına ulaşıldı. Cardano’nun ilk hepsi bir arada DeFi cüzdanı GeroWallet, yeni bir bağlantı kilometre taşını açıkladı. GeroWallet, kullanıcılara fiat tercih ederek Cardano satın alma olanağı sağlarken, kullanıcıların sentetik varlıkları takas etmelerine, paylaşımı yaptırmalarına ve marjin ticareti yapmalarına olanak tanıyor. Yakın tarihli bir gönderide ekip, en son yükseltmenin dApp bağlayıcı işlevi olarak adlandırılan başka bir kilometre taşını başlattığını belirtiyor. Bu, kullanıcıların popüler Cardano NFT koleksiyonlarından NFT satın almalarına ve satmalarına olanak tanıyan bir NFT pazarı olan Cardahub’a bağlantı sağlıyor. Charles Hoskinson Cardano ağının önümüzdeki altı ila dokuz ayı merkezi olmayan uygulamalar (dApps) ekosistemini geliştirmek için harcamayı planladığını açıkladığını bildirmişti. GeroWallet’in en son sürümü, Cardano geliştirme faaliyetinde ilerleme kaydetmeye devam ederken, Cardahub kullanıcıları için dApp bağlayıcı işlevselliğine olanak sağlıyor.

Cardano Tabanlı Bu Altcoin, 2 Ünlü Borsaya Giriyor!

Vitalik Buterin, Ethereum için yeni ücret yapısı önerdi

Vitalik Buterin, dünyaya Ethereum ağındaki kullanıcı fiyatları için yeni bir rehberlik ediyor. Vitalik Buterin, önceden uygulanan EIP-1559 yükseltmesine atıfta bulunarak, “çok boyutlu EIP-1559” adı verilen Ethereum ağı için yeni bir ücret yapısı için resmi bir öneri paylaşımı yaptı. Hesaplamalar ve formüller, aslında Ethereum‘da fiyatların çalışma şeklini değiştirebilecek basit öneriler: ağdaki farklı işlemler için değişik miktarlarda gas kullanılacak. Yeni ücret konsepti, gasın daha optimum biçimde kullanılacağı adil bir yapı oluşturacak ve kullanıcıların para basma, işlem çağrı verileri ve daha fazlası gibi çeşitli operasyon türlerine daha az harcama yapmalarına olanak tanıyacak. Buterin, şebekedeki yeni ücret yapısını gerçekleştirmenin iki yolunu önerdi: gas yürütme maliyeti sabit kalır ve işletim maliyetleri, kullanılan kaynağın türüne göre taban ücrete bölünür.

Ethereum Mucidi, 2 Altcoin'i Gösterdi: Çantalarınızı Taşıyabilirsiniz!

  Matic Karlılığı %70’in üzerinde kaldı

Piyasadaki en karlı varlıklardan biri %20’lik bir düzeltmeden geçiyor, fakat tüm sahiplerin hemen hemen %80’i için kârlılığını koruyor. Kripto para piyasasının çoğunluğunun derin bir düzeltmeye girmesine rağmen, Matic gibi altcoin sahiplerinin çoğu, %18’lik fiyat düşüşünden sonra bile varlığı hala kâr için taşıyor. Matic sahiplerinin %79’u kârda. Matic, tüm zamanların en yüksek düzeysi olan 2.90 dolara ulaştıktan sonra değerinin hemen hemen %25’ini kaybetti. Tüm sahiplerin kompozisyonlarının yalnızca %13’ü kayıpta, bu da çoğunun Matic’e en tepede yahut çok yakın bir çevreden girdiğini gösteriyor. Polygon’un tokeni, varlığın Aralık sonunda bir araya gelen trend çizgisinin altına düşmesinden sonra başlayan %17’lik bir düzeltmeden geçerek kripto para piyasasındaki genel eğilimi takip ediyor. Daha önce Matic, 14 Aralık’tan bu yana değerinin %80’inden fazlasını kazanarak 2021’in son ayında kripto para piyasasındaki en karlı varlıkların zirvesine yerleşti.

İnceleme: MATIC Tabanlı 5 Metaverse

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu