Kripto Haberleri

Bu 7 Altcoin Çılgınca Yükseliyor: Yüzde 200 Aşıldı!

Bu 7 Altcoin Çılgınca Yükseliyor: Yüzde 200 Aşıldı!, kripto para takipçileri için Bu 7 Altcoin Çılgınca Yükseliyor: Yüzde 200 Aşıldı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Bu 7 Altcoin Çılgınca Yükseliyor: Yüzde 200 Aşıldı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Bu 7 Altcoin Çılgınca Yükseliyor: Yüzde 200 Aşıldı!

Geride bıraktığımız 24 saat boyunca, piyasa değerinden bağımsız olarak tüm piyasaya bakıldığında, 7 altcoin yüzde 200’ün üzerinde yükseliş yaşamış gibi görünmekte. Lakin yazıya başlamadan önce, bi hayli hızlı git gide artan bu altcoin’lerin sert düşüş yaşama olasılığının olduğunu, her yatırımcının yatırımını kendi araştırması ışığında yapması gerektiğini belirtmekte yarar var. Kriptosite.com olarak detayları aktarıyoruz…

Bu 7 altcoin, genel piyasanın önderleri oldu

En çok git gide artan altcoin, CarsAutoFinance (CAF) oldu. Yüzde 664.92 git gide artan CarsAutoFinance, Blockchain tabanlı merkezi olmayan bir platform ve kripto para birimidir. Amaçlarının ülkeler arası bir ödeme sistemi olduğu belirtiliyor. CAF’in ardından, oyun tabanlı pasif gelir üreten bir kripto para birimi olan NinjaFloki (NJF) geliyor. NJF, son 24 saatte yüzde 321.31 yükseldi. Üçüncü sırada, bir başka play-to-earn altcoin’i olan HeroesOfCrypton (HEROES) yer alıyor. HEROES, yüzde 307.12 değer kazandı.

SHIB, DOGE, BTC, ETH ve Daha Fazlası: İşte En Kötü Tahminler!

Dördüncü olarak, Primecoin (XPM) isimli bir kripto para birimi yüzde 278.73 yükselmiş durumda. Projenin açıklamasına göre kullanıcılar, madencilik süreci boyunca XPM üretiyor. Beşinci sırada, kendisini Chiwa’lıların dostları ve diğer oyuncularla çok oyunculu savaş alanlarına katıldıkları ve yalnızca becerileriyle para kazanabildikleri, adil bir biçimde başlatılan, Blockchain tabanlı, gerçek zamanlı, kazanmaveyayalı bir NFT oyunu olarak tanımlayan Chiwawa (CHIWA) yer alıyor. CHIWA, yüzde 276.59 yükseldi. Altıncı sırada Ethereum platformunda çalışan Ruff (RUFF) yer alıyor. RUFF, yüzde 261.91’lik bir yükseliş yaşadı. En son, Binance Smart Chain (BSC) tabanlı meme coin BabyKitty (BABYKITTY) yüzde 199.47’lik bir artış yaşadı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu