Kripto Haberleri

Bu 9 Altcoin’den Müjdeli Haber: 2 Borsa Listeliyor!

Bu 9 Altcoin’den Müjdeli Haber: 2 Borsa Listeliyor!, kripto para takipçileri için Bu 9 Altcoin’den Müjdeli Haber: 2 Borsa Listeliyor! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Bu 9 Altcoin’den Müjdeli Haber: 2 Borsa Listeliyor! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Bu 9 Altcoin’den Müjdeli Haber: 2 Borsa Listeliyor!

Kripto borsası Crypto.com (CRO), iki merkeziyetsiz finans (DeFi) altcoin’i için destek eklerken Türkiye merkezli borsa Bitexen platforma 7 altcoin ekliyor. Kriptosite.com olarak detayları aktarıyoruz…

Kripto para borsaları, altcoin listelemeye sürdürmekte

Bir şirket blog gönderisine göre, Singapur merkezli borsa platformu Crypto.Com, stablecoin’lerin ticaretine odaklı bir DeFi platformu olan Curve Finance (CRV) üzerine inşa edilmiş Ethereum tabanlı bir protokol olan Convex Finance’i (CVX) listeleyeceğini dile getiriyor. Ayrıca, Avalanche tabanlı bir otomatik piyasa yapıcı (AMM) ve merkezi olmayan borsa (DEX) olan Trader Joe (JOE) da listeleniyor.

Stratejist: Para, 2022'de Bu Kripto Paraya Akacak!

Para çekme yahut minimum performans ücreti sunmayan Convex, Curve Finance borsasında likidite sağlayıcılarını ve CRV stakerlarını ödüllendirir. TraderJoe, token takası ile borç verme ve kaldıraçlı alım satım gibi merkezi olmayan borsa hizmetlerini birleştir. Crypto.com kısa süre önce, ikonik Los Angeles spor stadyumunun isim haklarını geçen ay 700 milyon dolarlık enteresan bir anlaşmayla satın aldıktan sonra ana akım halini aldı. Bu stadyum, artık Crypto.com Arena olarak bilinmekte. Crypto.com, CVX ve JOE’nun Amerika Birleşik Devletleri yahut Singapur’daki müşteriler için mevcut olmayacağını belirtiyor.

Bunun yanı sıra Türkiye merkezli kripto para borsalarından birisi olan Bitexen, platformuna 7 yeni coin eklediğini bildiriyor.  ANT (Aragon), AR (Arweave), ENS (Ethereum Name Service), WAXP (WAX), HNT (Helium), ILV (Illuvium) ve RNDR (Render Token) coin’leri kripto para borsasına eklenmiş yer alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu