Kripto Haberleri

Bu Altcoin Uçarak ATH’yi Gördü! İşte Yükselişin Sırrı

Bu Altcoin Uçarak ATH’yi Gördü! İşte Yükselişin Sırrı, kripto para takipçileri için Bu Altcoin Uçarak ATH’yi Gördü! İşte Yükselişin Sırrı ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Bu Altcoin Uçarak ATH’yi Gördü! İşte Yükselişin Sırrı başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Bu Altcoin Uçarak ATH’yi Gördü! İşte Yükselişin Sırrı

Stablecoin sektörünün kripto içindeki büyümesi, 2021’in en etkili gelişmelerinden biri oldu. Kullanıcıların CRV stake etmelerini ve gelirlerini arttırmayı amacında olan Convex Finance, birkaç mühim borsa listelemesinin ardından kilitli toplam değerinin (TVL) tüm zamanların en yüksek düzeylerine eriştiğini gördü. Analist Jordan Finneseth, altcoin projesinin bu performansı için 3 madde sıralıyor. İşte ayrıntılar…

Altcoin projesi TVL’de rekor kırdı

Convex Finance, birkaç mühim borsa listelemesinin ardından kilitli toplam değerinin (TVL) tüm zamanların en yüksek düzeylerine eriştiğini gördü. Stablecoin’ler, toplam değerleri 162 milyar doları geride bıraktığı için genişleyen DeFi ekosisteminin ayrılmaz bir parçası oluyor. Bu alanda kullanan bireylerin getirileri en üst düzeye çıkarmak için CRV stake etmelerini amacında olan Convex Finance, TradingView verilerine göre 4 Aralık’ta 18,79 dolara düşmesinden bu yana CVX token’in fiyatının %215 artarak 27 Aralık’ta 60,22 dolar ile yeni ATH eriştiğini gösteriyor. Gelin yükselişin nedenlerine göz atalım…

Yeni varlıkların ve LP havuzlarının lansmanı

Aralık ayında Convex Finance’in güçlenmesinin bir nedeni, Convex platformunu desteklemek için likidite sağlamaya yönelik yeni fırsatlar da dahil olmak üzere yeni varlıkların eklenmesi oldu. Yakın gelecekte Convex, gelişmekte olan Frax Finance stablecoin ekosistemine destek ekleyerek Curve Finance’e odaklanmasının ötesine geçeceğini açıkladı.

Altcoin projesi yeni borsalarda listelendi

CVX’in fiyatını ve işlem hacmini artırmaya kolaylık sağlayan ikinci bir faktör, tokenin 22 Aralık’ta Binance ve 23 Aralık’ta Huobi Global dahil olmak üzere bir çok ileri gelen borsada listelenmesiydi. Bu iki borsa listesinin ardından CVX’in fiyatı 36 saatten kısa bir sürede %42’lik bir kazançla 34.83 dolardan 45.76 dolara yükseldi. CVX bunun bunun yanında 26 Kasım’da kripto para borsası OKEx’te listelendiğinde değerinde bir artış elde etti.

Büyüyen TVL havuzları

Kriptosite.com olarak aktardığımız Defi Llama verilerine göre, Convex Finance’in git gide artan gücünü gösteren üçüncü unsur, 29 Aralık’ta 19.49 milyar dolarlık yeni rekor değere ulaşan protokole kilitlenmiş toplam değerdir. Bu kararlı artış, Convex Finans’ı Aave’in ardındaki DeFi’nin tamamında TVL’de üçüncü sıraya yükseltti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu