Kripto Haberleri

Bu Altcoin’de Dev Coin Yakma Etkinliği: Fiyat Ne Oldu?

Bu Altcoin’de Dev Coin Yakma Etkinliği: Fiyat Ne Oldu?, kripto para takipçileri için Bu Altcoin’de Dev Coin Yakma Etkinliği: Fiyat Ne Oldu? ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Bu Altcoin’de Dev Coin Yakma Etkinliği: Fiyat Ne Oldu? başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Bu Altcoin’de Dev Coin Yakma Etkinliği: Fiyat Ne Oldu?

Shiba Inu arzının yok edildiğini gösteren Etherscan bağlantılarını paylaşan Twitter hesabı Shibburn, son yirmi dört saat içinde 5.6 milyon SHIB’nin dolaşımdan kaldırıldığını açıkladı. Lakin, son beş gün içinde yakılan SHIB miktarı şimdi bundan 22 kat daha fazla. Gelin, bunların neden kaynaklandığına ve DailyFX analisti Christopher Vecchio’nun altcoin tahminlerine göz atalım.

Son 5 günde 125 milyondan fazla SHIB yakıldı

Etherscan’a göre, ölü bir cüzdana toplam 125 milyondan fazla SHIB tokeni göndermek için hemen hemen on dört işlem yapıldı ve bu sayede token’ler artık kullanılamayacak. Bunlardan en büyüğü 100.000.000 milyon SHIB taşıyor ve beş gün on bir saat önce yapıldı.

Bu Altcoin Projesinde Dev Coin Yakma Etkinliği

Twitter kullanıcısı Shibburn’e göre, 24 saatlik zaman diliminde altı transfer yoluyla 5,6 milyon SHIB token yakıldı. Shibburn, SHIB ordusunun şu ana kadar 1 katrilyonluk ilk arzdan 410.300.521.864.319 SHIB’yi yaktığını paylaşıyor.

Altcoin projesi 2022 yol haritasını paylaşımı yaptı

Shiba Inu’veyair geçtiğimiz altcoin haberlerinde, kripto para ödeme işlemlerini işleyen vesayetsiz platform NOWPayments, trader’ler aracılığıyla SHIB yakmak için kullanılabilecek bir özellik eklemeyi planladığını dile getirdi. Kriptosite.com olarak aktardığımız Bigger Entertainment’in sahibi Steven Cooper, bir dizi “SHIB token burn” etkinliğini ve kullanıcıların müzik dinleyerek SHIB yakabilecekleri bir oynatma listesi açıkladı. Meme token’den en son haber ise SHIB’e DAO yapısı kazandıracak “DOGGY DAO”. Lakin, DailyFX’den Vecchio’ya göre 2022 meme coin’ler iyi için geçmeyecek…

Üst düzey analist, SHIB’nin 2022’de toplanma olasılığının düşük olduğuna inanıyor

IG Group’un yan kuruluşu DailyFX’teki kıdemli para stratejisti Christopher Vecchio’ya göre, Dogecoin ve rakibi Shiba Inu gibi meme coin’ler yeni başlayan 2022 senesinde “şanslı” değil. Vecchio, Doge, SHIB ve diğer meme coin’lerin “daha ​​derine” düşeceğini düşünüyor. Bunun yanında, Bitcoin’in şu anda bir “inanç krizi” ile yüz yüze olduğunu altını çizerek Bitcoin hususunda da düşüşte.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu