Kripto Haberleri

Bu Altcoin’den Önemli Ortaklık: Fiyat Haberle Fırladı!

Bu Altcoin’den Önemli Ortaklık: Fiyat Haberle Fırladı!, kripto para takipçileri için Bu Altcoin’den Önemli Ortaklık: Fiyat Haberle Fırladı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Bu Altcoin’den Önemli Ortaklık: Fiyat Haberle Fırladı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Bu Altcoin’den Önemli Ortaklık: Fiyat Haberle Fırladı!

Popüler altcoin Algorand yeni girişimle hemen hemen %15 arttı; 2 milyon ALGO tokenini paylaşmayı planlıyor. Algorand, 2022’nin ilk çeyreğinde kullanıcıları 2 milyon ALGO ile ödüllendirmeyi vadediyor. Algorand ağı, platformunda oluşturulan bir ürün için likidite ödülleri olarak iki milyon ALGO tokeni armağan etmek için yeni bir girişim açıkladı. Algorand blockchaininin yerel kripto para birimi olan ALGO, son 24 saat içinde %14’ten fazla artarak yazım zamanı 1,72 dolardan işlem görüyordu. Açıklamalar Kriptosite.com’da.

Bu altcoin projesi zıpladı

Algorand’ın ilk algoritmik para piyasası ve stablecoini olan Algofi, Aeneas Likidite Programı aracılığıyla 2022’nin ilk çeyreğinde iki milyon ALGO tokeni dağıtmak için Algorand Vakfı ile ortaklık kurdu. Ocak 2022’den bu yana Algofi’yi tedarik eden, ödünç alan ve hissesi olan kullanıcılar algoritmik olarak ALGO ödülleri kazanacaklar.

Algorand Vakfı’na göre, 3 milyon dolarlık Likidite Madenciliği Girişimi’nin DeFi’nin benimsenmesini sağlaması bekleniyor. 30 Kasım’da Algofi, Algorand’ın yıllık topluluk konferansı olan Decipher sırasında 2,8 milyon dolarlık seed (tohum) finansmanını açıkladı. DeFiIlama verilerine göre Algorand, TVL’de son 24 saatte %11.79 ve yedi gün içinde +22.55 %+22.55 oranında pozitif bir artış gördü ve toplam değerinİ 108.05 milyon dolar olarak sabitledi. Algorand (ALGO)’da 1.600 dolarlık psikolojik düzeynin üzerindeki son artış, ayıları savunmaya geçirdi. ALGO/USD 1,669 dolarda günlük hareketli hemen hemennın (MA 50) üzerindeki rallileri, kısa vadeli hassaslığın pozitife döndüğünü doğruluyor.

TradingView

1.400 dolardaki hareketli hemen hemen (MA 200) anında destek görevi görüyor. Ardından, analist Tomiwabold Olajid’e göre, bu senaryoda bir sonraki destek 1.258 dolar olacaktır. Aralık ayının en yüksek düzeysi 2.039 doların üzerinde bir kırılma, boğaların son sözü söyleyebileceğine dair kuvvetli bir sinyal olabilir. Bu seansta, 1.600 dolar psikolojik düzeysinin üzerinde devam etme beklentisiyle trend takipçileri devreye giriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu