Gündem

Bu felaketler 2021’i mumla aratır! Kahin Nostradamus’un tüyler ürperten 2022 kehanetleri

Bu felaketler 2021’i mumla aratır! Kahin Nostradamus’un tüyler ürperten 2022 kehanetleri , ekonomi haberleri bölümümüzde Bu felaketler 2021’i mumla aratır! Kahin Nostradamus’un tüyler ürperten 2022 kehanetleri başlıklı haberi siz kıymetli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Bu felaketler 2021’i mumla aratır! Kahin Nostradamus’un tüyler ürperten 2022 kehanetleri  ile alakalı tüm detaylar paylaşımımızda..

Bu felaketler 2021’i mumla aratır! Kahin Nostradamus’un tüyler ürperten 2022 kehanetleri

Bu felaketler 2021'i mumla aratır! Kahin Nostradamus'un tüyler ürperten 2022 kehanetleri

Dünyaca ünlü kahin Michel de Nostredame veya bilinen adıyla Nostradamus, yaşadığı seneler boyunca geleceğe yönelik yaptığı kehanetlerinin tutmasıyla biliniyor.

1503 senesinde dünyaya gözlerini açan Fransız astrolog Nostradamus, 1555 senesinde insanlığın geleceğine dair binlerce kehanet içeren 932 dörtlükten oluşan şiirler yazmasıyla tanındı.

Şiirlerini ”Les Prophéties” adlı kitabında toplayan Nostradamus, dünyanın oluşumundan bu yana insanlık tarihine dair bir çok mühim olayı tahmin etti.

Daha önce 11 Eylül saldırıları, Hitler’in yükselişi ve John F. Kennedy suikasti gibi hadiseleri ön görmesiyle ünlenen Nostradamus’un 2022 yılına ilişkin kehanetleri yaşandı.

2021 yılı için iklimsel felaketler ile ilgili ikazlarda bulunan ve Kaliforniya’da büyük bir deprem ile ilgili konuşan Nostradamus, 2022 yılı için de hiç iç açıcı kehanetlerde bulunmadı.

Baba Vanga gibi yakında zamandan takip edilen ve tüm dünyanın dile getirdiklerine göre önlem almaya çalıştığı kahinlerden birisi olan Nostradamus’un 2022 kehanetleri de tüyler ürpertecek cinsten.

Peki Kahin Nostradamus 2022 senesinde dünya için neler gördü? İşte Nostradamus’un 2022 kehanetleri…

DÜNYA’YA ASTEROİD ÇARPMASI

Nostradamus’un 2022 yılı kehanetleri içinde bir asteroidin Dünya’ya çarpma tehdidi yer alıyor.

Nostradamus, 2022 yılı için ””Üç gece gökten büyük bir ateş inecek. Sebep hem sersemletici hem de harikulade görünecek az sonra deprem olacak.” sözleri, dünyanın yangınlara ve büyük yıkımlara neden olabilecek çok sayıda asteroid aracılığıyla vurulacağı olarak yorumlandı.

Bilimsel olarak NASA, bu olayın gerçekleşmesi için 2021 senesinin daha olabilecek olduğunu dile getirirken, ünlü astrolog 2022 senesini işaret etmişti.

Bu felaketler 2021 i mumla aratır! Kahin Nostradamus un tüyler ürperten 2022 kehanetleri #1

ENFLASYON VE KİTLESEL AÇLIK

2022 için küresel bir kıtlık ön görürken bunun nedeni olarak da enflasyonu suçlayan Nostradamus, başarısız bir ekonomide gittikçe artan fiyatlar hususunda ikazlarda bulundu.

Nostradamus, bu durumu dizlerinde, ”Bal mumdan çok daha pahalıya mal olacak, Buğdayın fiyatı o kadar yüksek ki insan, hemcinsini çaresizlik içinde yemeye yol açacak.” sözleriyle anlattı.

Nostradamus’un bu kehaneti ise aslında dünya için uzak değil. Siyasi istikrarsızlık, koronavirüs salgını, ağır vasıta sürücülerinin yetersizliği, gıda ve benzin gibi temel ihtiyaç maddelerinin fiyat aralıklarının çoğalmasıylason aylarda, tüm dünya çapında enflasyon patlaması yaşanıyor.

GÜCÜ ELE GEÇİREN YAPAY ZEKA ROBOTLAR

Nostradamus, bireylerin yapay zeka teknolojisinin yükselişiyle “ölümsüz” hale geleceğini öne sürdü.

”Ay dolunayda yüksek dağın üzerinde, yalnız bir beyni olan yeni bilge bunu görüyor. Öğrencileri aracılığıyla ölümsüz olmaveyavet edildi. Gözler güneye. Eller göğüste, bedenler ateşte.”

Nostradamus’un bu kehanetini yorumlamak bi hayli güç. Lakin bir çok kişi, ‘yeni bilge’ kavramını yapay zekâ ile bağdaştırıyor.

Bu felaketler 2021 i mumla aratır! Kahin Nostradamus un tüyler ürperten 2022 kehanetleri #2

YENİ KÜRESEL ISINMA FACİALARI

”Baş güneş gibi parıldayarak denizi kavuracak. Karadeniz’in yaşayan balıklarının aşağı yukarı hepsi kaynayacak. Rodos ve Cenova yarı aç kaldığında yerel halk onları kesmek için çok çalışacak” sözleriyle Nostradamus, aslında bizlere Küresel ısınmayı o senelerda tarif etmeye başlamış.

Mercan resiflerinin ölümü ve doğal yaşam alanlarının yok olmasıyla birlikte 2022, daha da fazla sayıda vahşi yaşam türünün gezegenden sonsuza dek yok yer alacağı yıl olabilir mi? Ünlü kahine göre yanıt evet….

Nostradamus’un bu sözleri, açık bir biçimde Dünya’nın 2022’de de ısınacağını ve yeni felaketleri bununla birlikte getireceğini gösteriyor.

Başa dön tuşu