Kripto Haberleri

Bu Meme Coin Durmak Bilmiyor: Yeni Bir Borsa Listeliyor!

Bu Meme Coin Durmak Bilmiyor: Yeni Bir Borsa Listeliyor!, kripto para takipçileri için Bu Meme Coin Durmak Bilmiyor: Yeni Bir Borsa Listeliyor! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Bu Meme Coin Durmak Bilmiyor: Yeni Bir Borsa Listeliyor! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Bu Meme Coin Durmak Bilmiyor: Yeni Bir Borsa Listeliyor!

Kendisini Twitter’da en yüksek puanlı Hint dijital borsası olarak konumlandıran Hindistan merkezli Giottus kripto borsası, 30 Aralık’ta meme coin projesi Floki Inu’nun listelenmesiyle alakalı haberi açıkladı.

Meme coin, yeni borsalara yelken açıyor

Tweet’de, mevduatların bugün, 2021’in son günü, saat 18.00’de başlayacağı altı çizildi. Tweet’te bunun bunun yanında önümüzdeki iki hafta içinde (15 Ocak’tan önce) bu meme coin projesini yatıran herhangi bir tradera 1.000 FLOKI armağansi vaat ediliyor.

Bu, Aralık sonunda açıklanan büyük borsalarda Floki Inu kripto parasının ilk listelenmesi değil. Kriptosite.com olarak da açıkladığimiz üzere 30 Aralık’ta Bitrue, FLOKI’nin listelenmesiyle alakalı tweet attı. Bu, bir kripto balinasının 1,2 milyar token satın aldığı haberiyle aynı zamana denk geldi. Bitrue, FLOKI’yi Çarşamba günü listeledi, fakat ertesi gün para yatırma işlemini başlattı.

Geçen hafta, 24 Aralık’ta Güney Kore’nin ileri gelen borsası Bithumb, Floki Inu’yu Hong Kong’daki ülkeler arası yan kuruluşu BitGlobal’da listeleyeceğini açıkladı. FLOKI, 27 Aralık’ta listede bulunacaktı. Başlangıçta borsaya Bithumb Global adı verildi fakat bu yaz kendisini yeniden markalaştırdı. Bu Bithumb dalı, dünya çapında hemen hemen 200 ülkedeki üyelerine hizmet vermekte.

Floki Inu, Elon Musk’ın eksantrik dahi bir gemi yapımcısına ait olduğu popüler TV dizisi Vikings’ten alınan Floki adlı Shiba Inu köpek yavrusundan esinlenilmiş meme coin projesi. CoinMarketCap aracılığıyla sağlanan verilere göre FLOKI, bugün erken saatlerde 0,0001078 dolarla zirveye ulaştıktan sonra, yazı yazılırken 0,000105 dolarda işlem görüyordu.

Meme coin
FLOKI günlük grafiği / Kaynak: CoinMarketCap

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu