Kripto Haberleri

Bu Meme Coin Fırladı: İşte SHIB ve DOGE’i Geçmesinin Nedeni!

Bu Meme Coin Fırladı: İşte SHIB ve DOGE’i Geçmesinin Nedeni!, kripto para takipçileri için Bu Meme Coin Fırladı: İşte SHIB ve DOGE’i Geçmesinin Nedeni! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Bu Meme Coin Fırladı: İşte SHIB ve DOGE’i Geçmesinin Nedeni! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Bu Meme Coin Fırladı: İşte SHIB ve DOGE’i Geçmesinin Nedeni!

Popüler meme coin projeleri Dogecoin ve Shiba Inu Perşembe gecesi sessiz kalsa da, piyasa değerine göre 4053.sıradaki WalterInu (WINU), 7 Ocak’taki %142’lik yükselişle köpek temalı rakiplerini geride bırakıyor. Bu yazıda, WalterInu’veyair istatistiklere ve son fiyat hareketlerine göz atalım.

7 Ocak’ın meme coin patlaması: WalterInu (WINU)

WalterInu (WINU) son 24 saatlik zaman dilimlinde %142 arttı ve yazının yazıldığı sırada 0.000005204 dolardan işlem görüyor. Köpek temalı kripto, Bitcoin’e karşı %145, Ethereum’a karşı %150’den fazla değer kazandı. Karşılaştırma için, Dogecoin son 24 saat içinde %0,51 düştü ve yazının yazıldığı sırada 0.1564 dolardan işlem görüyor. Kendini “Dogecoin katili” olarak tanımlayan Shiba Inu, bunun yanı sıra %1.14 düşüşle 0.00002956 dolara geriledi. Aşağıdaki grafik WINU token’in 7 Ocak performansını gösteriyor.

  • Kriptosite.com olarak hazırladığımız, Shiba Inu’nun (SHIB) adres etkinliğine dair son verilere buradan inceleyebilirsiniz.

WalterInu nedir?

WalterInu, sahibi Victoria Leigh’in fotoğrafını Twitter’da yayınlamasından sonra 2018’de popüler bir internet köpeği meme’i durumuna gelen bull terrier Nelson’dan ilham alıyor. Binance Smart Chain’de (BSC) piyasaya sürülen kripto para, Perşembe günü erken saatlerde ATH düzeysi 0,000007076 doları kaydetti. Meme token’in arkasındaki proje, NFT’ler ve satın almak için “peluşlar” şeklinde koleksiyonları tanıtmayı planladığını dile getiriyor.

Projenin CoinMarketCap metnine göre Walter Inu, ilk günlerinde 24 saatten kısa bir sürede Twitter’da 1000 takipçi kazandı. Walter’ın arkasındaki fikir, kripto topluluğuna yeni bir moda sembolü ve “Walter” adlı yeni bir marka tanıtmak ve gelecekte “Walter”ı, tüm blokajlarda çeşitli yardımcı programlarla genişletilecek biçimde kavramsallaştırmaktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu