Kripto Haberleri

Bu Meme Coin’den Kritik Duyuru: Balinalar Alıma Başladı!

Bu Meme Coin’den Kritik Duyuru: Balinalar Alıma Başladı!, kripto para takipçileri için Bu Meme Coin’den Kritik Duyuru: Balinalar Alıma Başladı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Bu Meme Coin’den Kritik Duyuru: Balinalar Alıma Başladı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Bu Meme Coin’den Kritik Duyuru: Balinalar Alıma Başladı!

Nisan 2021’de oluşturulan başka bir meme coin olan Kishu Inu (KISHU), bir önceki günlerde fiyat artışı yaşadı. Bu arada, WhaleStats’ten balinalara yönelik veri geldi. Kriptosite.com olarak detayları paylaşmak istedik…

Balinalar, meme coin alımı yaptı

Whalestats verilerine göre, bir önceki günlerde boyunca Kishu Inu’nun (KISHU) fiyatı yüzde 7’den fazla artarak 0.000000002379’a yükseldi ve en büyük 1.000 ETH cüzdanı içinde satın alınan ilk 10 tokendan biri halini aldı. Son 24 saat içinde Ethereum balinaları aracılığıyla biriktirilen diğer ilk 9 token içinde Ethereum (ETH), Shiba Inu (SHIB), Tether (USDT), SushiSwap (SUSHI), Wrapped Bitcoin (WBTC), Aave (AAVE), Uniswap (UNI), Gala (GALA) ve Polygon (MATIC) yer alıyor.

Cuma günü, Kish Inu’nun (KISHU) ekibi yaklaşmakta olan ‘Project K’ için bir teaser paylaşımı yaptı. Lakin, projeyle alakalı tüm ayrıntılar hala kamuoyuna açıklanmadı ve kimse ekibin ne başlatacağını bilmiyor. Bir NFT pazarı mı çıkarılacak, büyük bir şirketle mi çalışılacak, Metaverse yahut DeFi atılımı mı yapılacak? 8 Aralık’ta KISHU ekibi resmi Twitter hesaplarında “Project K, tüm “meme coin köpeklerini” şaşırtacak şeklinde bir paylaşımda bulundu.

Kishu takipçileri ve Kishu sahipleri, “K projesinin” onlar için ne getireceğini bilave edip görecek. Herkes heyecanla projeyle alakalı detayları bekliyor. Bunun yanı sıra, en büyük Ethereum balinaları tokena ilgi duymaya başladı. Etherscan.io verilerine göre Kishu Inu, 345.4 bin Twitter takipçisi ve coin’i tutan 251.368 hesapla güçlenmiş gibi görünmekte.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu