Kripto Haberleri

Bu Metaverse Coin, Balinaların Favorisi Oldu: Hızla Alıyorlar!

Bu Metaverse Coin, Balinaların Favorisi Oldu: Hızla Alıyorlar!, kripto para takipçileri için Bu Metaverse Coin, Balinaların Favorisi Oldu: Hızla Alıyorlar! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Bu Metaverse Coin, Balinaların Favorisi Oldu: Hızla Alıyorlar! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Bu Metaverse Coin, Balinaların Favorisi Oldu: Hızla Alıyorlar!

Ethereum balinaları bir dizi altcoin projesine yatırım yapmaya başladı. Bunlar, kripto alanının çeşitli nişleri içinde yer aldı. Bunun yanında, bu balinalar, tıpkı alanın geri kalanı gibi, metaverse coin projelerine giderek daha fazla yatırım yapıyorlar.  

Balinaların favorisi olan metaverse coin: The Sandbox (SAND)

WhaleStats’tan alınan verilere göre Ethereum balinaları metaverse tokenı SAND ile ilgileniyor. Bir tweet’te, cüzdan takipçisi, tokenın ilk 1.000 Ethereum cüzdanı içinde en fazla işlem gören token halini aldığini açıkladı. Bu unvanı elde ederek LINK’i devirdi ve en büyük yatırımcıların ilgisinin arttığına dair sinyalini verdi. Sadece token ticareti yapmanın bunun yanında, Ethereum balinaları varlıklarını da artırıyor. WhaleStats, tek bir ETH balinasının, satın alma sırasında 4.385.536 dolar değerinde olan 635.585 SAND satın aldığını açıkladı. Toplamda, en iyi 1.000 ETH cüzdanı şu anda 237.478.480 dolar değerinde SAND tutuyor ve bu cüzdanlar içindeki varlıklarda belirgin bir artış gösteriyor.

Rakip MANA, bir hafta boyunca ETH balinaları aracılığıyla satın alınan en iyi 10 token listesinde yer aldı. Metaverse tokenı, hemen hemen 30.168 token satın alma miktarıyla meme tokenı Shiba Inu’nun arkasında 5. oldu ve hemen hemen dolar değeri 94.912 dolar oldu. Kriptosite.com olarak da açıkladığimiz üzere SAND ve MANA gibi Metaverse tokenları, sosyal platform devi Facebook, Meta olarak yeniden markalaştığını açıkladığında büyük çıkışını yaptı.  Yatırımcılar bu sanal gerçeklik alanlarının bir parçasına sahip olmak için uğraşırken, metaverse’te ve mülk satın almak, hızla yatırım yapmanın ileri gelen yollarından biri haline geliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu