Kripto Haberleri

Bu Metaverse Coin Büyük Ortaklıkları Duyurdu! İşte Detaylar

Bu Metaverse Coin Büyük Ortaklıkları Duyurdu! İşte Açıklamalar, kripto para takipçileri için Bu Metaverse Coin Büyük Ortaklıkları Duyurdu! İşte Açıklamalar ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Bu Metaverse Coin Büyük Ortaklıkları Duyurdu! İşte Açıklamalar başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Bu Metaverse Coin Büyük Ortaklıkları Duyurdu! İşte Açıklamalar

Son zamanda metaverse coinler bi hayli fazla gözleri üstüne topluyor. Önemli bir metaverse coin olan The Sandbox (SAND) projesi son haftalarda yatırımcıların gözdelerinden. Sandbox özünde, oyuncuların LAND (arsa) adı verilen dijital arazileri satın alabilecekleri ve diğer kullanıcılarla paylaşmak için bunların üzerinde deneyimler oluşturabilecekleri bir proje. Kriptosite.com olarak Sandbox’ın son haftalarda açıkladığu ortaklıklara bakıyoruz. Yazım sırasında SAND %9 düşmüş olarak 5.05 dolar düzeysinden işlem görüyordu.

Popüler metaverse coin yeni ortaklıklar peşinde

Sandbox, Wall Street Journal ve CNBC gibi ana akım medya aracılığıyla metaverse’in önderi olarak lanse ediliyor. Popüler metaverse coin, Mega City’i adlı projesini geliştirmek için Hong Kong’da müzik, eğlence, finans ve oyun alanlarından bir çok ortaklığa giriştiğini açıkladı. The Sandbox, önümüzdeki hafta yeni bir girişim başlatıyor. Bu projeye göre kullanıcılar Sandbox’ın ortaklarının kıymetli sanal arazilerinin yanında araziler atın alma fırsatına kavuşacaklar. The Sandbox’ın sanal aleminde arsa satın alan kişi/kuruluşlardan bazıları şöyle sıralanıyor:

Adrian Cheng: Hong Konglu yatırımcı Adrian Cheng’in hemen hemen 20 milyar dolardan fazla bir serveti var. Satın aldığı “LAND”ın Mega City adlı projenin mühim merkezlerinden bulunacağı bilgisi yer alıyor.

Sun Hung Kai Properties (SHK): The SandBox’a büyük bir miktar fon ayırarak giren portföy girişimlerinden birisi. Bu girişim metaverse projesinin blockchain boyutu ile ilgilenecek. Ayrıca SHK girişimi projenin NFT koleksiyonlarından sorumlu olacak. Şirketin elde ettiği gelirler yardım temalı sivil toplum kuruluşlarına bağışlanacak.

Analist, 5 Metaverse Coin Projesini Duyurdu!

PwC Hong Kong: PwC girişiminin Hong Kong ayağı, The Sandbox’tan arazi satın alarak metaverse alanına adım atmış oldu.

TIMES CAPITAL: Bu şirket, CryptoPunks, Meebits başta olmak üzere The Sandbox’taki en mühim NFT koleksiyonundan sorumlu olacak.

Ünlü Yönetici: Bu Altcoin'in, Bitcoin'i Devirmesi Çok Muhtemel!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu