Kripto Haberleri

Bu Metaverse Coin’i Fiyatını İkiye Katladı! İşte Nedeni

Bu Metaverse Coin’i Fiyatını İkiye Katladı! İşte Nedeni, kripto para takipçileri için Bu Metaverse Coin’i Fiyatını İkiye Katladı! İşte Nedeni ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Bu Metaverse Coin’i Fiyatını İkiye Katladı! İşte Nedeni başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Bu Metaverse Coin’i Fiyatını İkiye Katladı! İşte Nedeni

Warena Blockchain tabanlı metaverse oyununun yerel tokeni, Ekim ayı sonlarında gerçekleştirilen Beta testinin başarılı sonuçlarının açıklanmasından sonra, fiyatını ikiye katladı. Biz de Kriptosite.com olarak okuyucularımız için bu metaverse coin projesine ilişkin gelişmeleri hazırladık. 

Beta testinin başarılı sonuca varılması RENA’yı “double” yaptı

Warena’nın yerel tokeni RENA’nın fiyatı, oyun geliştiricilerinin beta testinin iki haftalık bir süre boyunca 15.000’den fazla oyuncu ve 25.000 test katılımcısı çektiğini açıklamasının ardından, 1,8 dolardan 3,7 doların biraz üzerine çıktı.

Geliştiriciler, Beta’nın, oyuncu geri bildirimlerine dayalı olarak son ürün değerini ve sistem dayanıklılığını iyileştirmek için bir test ortamı olduğunu belirtiyor. Beta bunun bunun yanında Warena geliştirme ekibinin, dahili ekonomiyi ve genel oynanabilirliği daha iyi ayarlamak için oyunun genel sanat stilini ve mekanizmalarını ayarlamasına izin verdi.

Metaverse coin

Test modu oyuncularına, Metamask cüzdanı aracılığıyla Macera ve Meydan Okuma oyuna giriş yapma, Warena piyasasında NFT savaşçıları için satın alma ve satma işlevleri, düzey atlama seçenekleri ve iki oyun moduna genel katılım gibi çeşitli işlevleri ve özellikleri denedikleri için ödüller verildi.

Metaverse coin, 2129 senesinde insanlar ve zombiler içindeki bir savaşın içine düştüğü kıyamet sonrası dünyasında geçen ilk Oyna-Kazan oyunu. 3. Dünya Savaşı’ndan kalan son hayatta kalanların gözü dönmüş zombilere yahut kuvvetli sayborglara dönüşmesiyle oyun, oyuncuları çılgınca bir hayatta kalma arayışına sokuyor. Oyun iki etapta piyasaya sürülecek ve ilk aşama 2021 senesinin Kasım ayının sonlarında olacak. İlk sürüm, oyunculara bir 2D kule savunma oyunu ve tamamen kişiselleştirilmiş insan yahut mekanik savaşçılar içinde bir seçim sunacak.

Metaverse coin projelerine olan ilgi arttıkça, fiyatlar da artıyor

Oyna-Kazan oyunlarının popülaritesindeki artış, bir metaverse coin projesi olan Axie Infinite (AXS)’nin tüm zamanların en yüksek düzeysine (ATH) olan 165,37 dolara ulaşmasına yardımcı oldu. Diğer piyasa kazananları içinde, Salı günü tüm zamanların en yüksek düzeysine ulaşan Sandbox’ın SAND tokeni yer alıyor.

Metaverse coin

Ortalama oyunculardan metaverse’lere ve Oyna-Kazan oyunlarına yönelik genel ilgi, kurumsal yatırımcılardan gelen git gide artan sermaye girişleri ve kazanç fırsatlarının genişlemesiyle desteklendi. Oynanış ve piyasa performansı yönünden son haftalardaki en iyi konsol ve PC oyunlarının cansız olduğunu ispatlayan oyuncular, alternatif ve daha ilgi çekici eğlence şekilleri arıyorlar. Oyun içi token’lerin fiyat aralıkları arttıkça, merkezi olmayan piyasada faaliyet gösteren ve sayıları giderek git gide artan borsalar, özel NFT alım satım bölümleri ve kendi oyun varlık alım satım platformlarını başlatıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu