Gündem

Bursa’da 16 yıldır 9 saat asansörde çalışıyor

Bursa’da 16 senedir 9 saat asansörde çalışıyor , ekonomi haberleri bölümümüzde Bursa’da 16 senedir 9 saat asansörde çalışıyor başlıklı haberi siz kıymetli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Bursa’da 16 senedir 9 saat asansörde çalışıyor  ile alakalı tüm detaylar paylaşımımızda..

Bursa’da 16 senedir 9 saat asansörde çalışıyor

Bursa'da 16 yıldır 9 saat asansörde çalışıyor

Asansörün içinde yaşayan Demir, asansörden bir an olsun ayrılmıyor. Gelen hastaları hemen asansörle ameliyathanelere çıkarıyor. Servislere gidecek hastaları gideceği servis katına taşıyor. Hastanede asansöre ihtiyacı olanlar kendisini arıyor, o da asansörü hemen istediğimiz kata çıkartıyor.

ÇAYINI BİLE ASANSÖRDE İÇİYOR

Böylelikle günde yüzlerce kez asansörle katlar içinde kilometrelerce yolculuk yapıyor. Hasta taşıdığı için asansörden ayrılmayan Erbay Demir, çayını bile asansörde içiyor. Her gün 9 saati 2 metrekarelik asansörde geçiyor. Bu zamana kadar asansörle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ve çok sayıda tanınmış kişiyi taşıdığı oldu. Demir, asansör hücreyi andırsa da, işini severek yaptığını dile getirdi.

Bursa da 16 senedir 9 saat asansörde çalışıyor #1

“16 YILDIR HER GÜN 9 SAAT ASANSÖRDEYİM”

Emekli olana kadar bu işi yapacağını ifade eden Erbay Demir, “Bursa’da Medical Park Hastanesinde asansör görevlisi olarak çalışıyorum. Burada 16 senedir her gün 9 saat çalışıyorum. Bu asansörle hastaları katlara çıkarıyorum. Burada her gün 2 metrekarelik alanda 9 saatim geçiyor. Bu işe başladığımda saçlarım simsiyahtı; bu işi yapmaya başladıktan sonra bembeyaz oldu. Bu asansörle cumhurbaşkanını, başbakanı ve çeşitli sanatçıları çıkarttım. Burada başımıza enteresan olaylar da geliyor. Bir hastanın eşi doğum yapmıştı. Onları aşağı indirdim. Vatandaş geri geldi, abi eşimi karıştırmışım, farkında olmadan başka bir kadını çıkartmışım dedi. Başımdan enteresan olaylar da geçiyor. Burada 2 metrekarelik alanda çalışmaktan sıkılıyorum, ama ekmek parası için mecburen katlanıyoruz” dedi.

Bursa da 16 senedir 9 saat asansörde çalışıyor #2

Bursa da 16 senedir 9 saat asansörde çalışıyor #3

Bursa da 16 senedir 9 saat asansörde çalışıyor #4

Bursa da 16 senedir 9 saat asansörde çalışıyor #5

Bursa da 16 senedir 9 saat asansörde çalışıyor #6

Bursa da 16 senedir 9 saat asansörde çalışıyor #7

Başa dön tuşu