Kripto Haberleri

Büyük Coin’ler Çökerken Bu Bilinmeyen 6 Altcoin Patladı!

Büyük Coin’ler Çökerken Bu Bilinmeyen 6 Altcoin Patladı!, kripto para takipçileri için Büyük Coin’ler Çökerken Bu Bilinmeyen 6 Altcoin Patladı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Büyük Coin’ler Çökerken Bu Bilinmeyen 6 Altcoin Patladı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Büyük Coin’ler Çökerken Bu Bilinmeyen 6 Altcoin Patladı!

Piyasa değeri ile en üstte bulunan coin’ler olan Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB) düşüş yaşarken, bazı altcoin projeleri yükseldi. Lakin piyasa genelinde en fazla git gide artan bu altcoin’lerin çoğunun yeni ve bilinmedik olduğunu, bundan dolayı pump ve dump yahut scam olma risklerinin çok daha yüksek olduğunu belirtmekte yarar var.

Bu 6 altcoin yüzde 200’ün üzerinde yükseldi

Kriptosite.com olarak da açıkladığimiz üzere Bitcoin (BTC), Fed açıklamaları neticesinde düşüş yaşadı. Bu düşüş, diğer büyük altcoin’leri de etkiledi. Lakin, piyasa değerinden bağımsız olarak genele incelediğimizde, son 24 saatte yüzde 200’ün üzerinde yükseliş yaşayan 6 altcoin Coinmarketcap’in “kazananlar” listesinde yer almış gibi görünmekte.

Öncelikle Bitcoin Asia (BTCA), yüzde 1.257’lik bir yükseliş yaşadı. Proje, kendisini dünyanın ilk kripto tabanlı seyahat paketi şirketi olarak tanıtıyor. İkinci sırada bulunan Luni (LUNI) ise yüzde 910’luk bir değer kazandı. LUNI, Terra ağında yayına giren bir meme ve utility token olduğunu dile getiriyor. Üçüncü olarak oyun tabanlı pasif gelir üreten kripto para birimi olarak tanıtılan NinjaFloki (NFJ) yüzde 586 yükselmiş durumda gözüküyor.

Bunun yanı sıra, DeFi, Metaverse ve Web 3.0 programlarına yatırım yapan ve bunları oluşturan topluluk fon havuzlarına sahip bir DeFi ekosistemi olan MoonRock (ROCK) yüzde 344, PoW ve PoS algoritmasına sahip Blockchain tabanlı bir hizmet olan Earnfinex (EFX) yüzde 234 değer kazandı. En son, rent-to-earn konsepti sunan Web3 Inu (WEB3) yüzde 218 oranında yükseldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu