Kripto Haberleri

Büyük Düşüşü Bilen Ekonomistten Dev Tahminler: Altın Mart’ta…

Büyük Düşüşü Bilen Ekonomistten Dev Tahminler: Altın Mart’ta…, kripto para takipçileri için Büyük Düşüşü Bilen Ekonomistten Dev Tahminler: Altın Mart’ta… ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Büyük Düşüşü Bilen Ekonomistten Dev Tahminler: Altın Mart’ta… başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Büyük Düşüşü Bilen Ekonomistten Dev Tahminler: Altın Mart’ta…

Aralık ayının son haftalarında 1.000 lirayı aşan gram altın fiyatının düşüş yaşayacağını önceden tahmin eden Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, yeni yorumlarını aktardı. Kriptosite.com olarak detayları paylaşmak istedik…

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, Mart ayına dikkat çekti

Altının ons fiyatı, yeni tutanakları yayınlayan Fed’in Mart ayı civarında faiz artırımına başlayacağına yönelik sinyallerin ardından düşüş yaşadı. Gram altının fiyatı ise 800 lira civarında seyrediyor. Değerli metalin fiyat hareketlerine yönelik düşüncelerini paylaşan Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, gündemde Fed tutanaklarının olduğuna dikkat çekti ve faiz artırımının beklenenden önce gerçekleşeceğine dair sinyallerin verildiğini vurguladı. Ayrıca Memiş, bugün ABD’de tarım dışı istihdam verisinin açıklanacağını, bunun döviz kurunu ve emtia fiyat aralıklarındaki yönü belirleyeceğini belirtiyor.

Commerzbank'tan Önemli Altın Yorumları: Baskı Artıyor!

Bunun dışında, Memiş, fiyat aralıkların düşüş yaşadığı sırada bile kazanç elde edilebileceğini, parite işlemi ile risk dağılımı yapılması gerektiğini dile getiriyor. Bunun yanı sıra altın alacakların, kıymetli metalin 700 liranın altına düşmesini beklemesi gerektiğini düşünüyor ve 800 lira üzerinde gram altın alımını tercih etmeyeceğini belirtiyor. En son 2022 senesinde küresel piyasaların karışık geçeceğini, Şubat ayı sonuna kadar alım noktası beklentisini sonlandıracağını söyleyen Memiş, Mart ayı itibariyle de yıl sonuna kadar beklemeyi düşünüyor. 2022 senesinin ilk çeyreğindeki  alım fırsatlarının, Mart ayından sonra görülemeyeceğini iddia ediyor. Bu nedenle uzun vadeli yatırımcıların elindeki varlıkları artırarak yola devam edeceğini aktarıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu