Gündem

Canlı yayında birbirlerine girdiler! Gazeteci Faruk Aksoy’un Diyanet’i hedef alması, konukları çileden çıkardı!

Canlı yayında birbirlerine girdiler! Gazeteci Faruk Aksoy’un Diyanet’i hedef alması, konukları çileden çıkardı!, gündemdeki haberler bölümümüzde Canlı yayında birbirlerine girdiler! Gazeteci Faruk Aksoy’un Diyanet’i hedef alması, konukları çileden çıkardı! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Canlı yayında birbirlerine girdiler! Gazeteci Faruk Aksoy’un Diyanet’i hedef alması, konukları çileden çıkardı! ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Canlı yayında birbirlerine girdiler! Gazeteci Faruk Aksoy’un Diyanet’i hedef alması, konukları çileden çıkardı!

Habertürk ekranlarında Nedir Ne Değildir programına konuk olan Gazeteci Faruk Aksoy ve hukukçu Prof. Dr. Ersan Şen içinde ipler gerildi. Ekonomi gündemini tartışan ikili içindeki hararet, moderatör Mehmet Akif Ersoy’a zor anlar yaşattı. Aksoy’un tartışma esnasında sesini yükseltmesine, konuklardan Şaban Sevinç “Siz neden bu kadar yükseldiniz” diye tepki gösterdi.

Canlı yayında birbirlerine girdiler! Gazeteci Faruk Aksoy'un Diyanet'i hedef alması, konukları çileden çıkardı!

“DİYANET’İN HER DEDİĞİNİ UYGULUYORMUŞUZ GİBİ…”

Ekonomide “Nas” başlığına değinen Faruk Aksoy, “Sanki Diyanet’in her dediğini uyguluyormuşuz gibi yaşıyoruz da, gelmiş burada ekonomiden örnek veriyorsunuz, Nas’ın bu konuyla ne alakası var?” ifadelerini kullanması, Prof. Dr. Ersan Şen ve Bizim TV Genel Yayın Yönetmeni Şaban Sevinç’i sinirlendirdi. Aksoy’un cümlelerine “Neden öyle dile getiriyorsunuz? Diyanet’in dile getirdiklerini yaşamının her anında yaşayan birden çok insan var” diyerek tepki gösteren Şaban Sevinç, Prof. Dr. Ersan Şen’e destek verdi. 

Aksoy’un konuştuğu anlarda, sesini yükselterek savunma açıklamalarında bulunan Prof. Dr. Ersan Şen, ardından sakinleşerek, programda yaşanabilecek kavgayı önledi.

 

Başa dön tuşu