Kripto Haberleri

Cardano Mucidinden “ADA, Ripple, NFT ve Piyasa” Tahminleri!

Cardano Mucidinden “ADA, Ripple, NFT ve Piyasa” Tahminleri!, kripto para takipçileri için Cardano Mucidinden “ADA, Ripple, NFT ve Piyasa” Tahminleri! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Cardano Mucidinden “ADA, Ripple, NFT ve Piyasa” Tahminleri! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Cardano Mucidinden “ADA, Ripple, NFT ve Piyasa” Tahminleri!

Cardano’nun kurucusu, düzenleyicilerin 2022 ve ardından non fungible tokenları (NFT’ler) kısıtlama olasılığının yüksek olduğunu savundu. Charles Hoskinson; Ripple, Cardano’nun kripto parası ADA ve genel piyasaya yönelik düşüncelerini de aktardı.

Charles Hoskinson Ripple davasına yönelik düşüncelerini dile getirdi

Dünyanın ileri gelen Blockchain projelerinden birisi olan Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, 2021’in son gününde bazı düşüncelerini ortaya koydu. Bir saatlik YouTube videosunda canlı yayına geçerek geçmişi, bugünü ve geleceği konuştu. Cardano’nun ve bir bütün olarak endüstrinin geleceğine yönelik yorumlarını da aktardı. Hoskinson’ın videoda söz ettiği şeylerden biri, 2022’nin olabileceken endüstri ve özellikle Cardano için en iyi senelerdan biri bulunacağı oldu. Ayrıca, piyasanın çok bi hayli hızlı büyüdüğüne dikkat çekerek “bu kadar bi hayli hızlı büyümenin iyi veya kötü sonuçlarını bir endüstri olarak sindireceğiz” dedi.

Cardano Mucidi: Bu Altcoin'leri Milyarlarca Kişi Kullanacak!

Videoda yaptığı bazı tahminler içinde Ripple davası da yer alıyordu. “Muhtemelen Ripple davasıyla alakalı bir karara varacağız” derken, bu noktada Ripple’ın kazanacak gibi göründüğünün altını çizdi. Kriptosite.com olarak da açıkladığimiz üzere Ripple ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) içindeki yasal mücadele, SEC’nin Ripple’ın XRP olarak yasadışı menkul kıymet sattığını iddia etmesiyle 2020’nin Aralık ayında ortaya çıkmıştı.

Hoskinson, 2022 ve ardından, sektörde özellikle merkezi olmayan finans (DeFi) ve non fungible tokenları (NFT’ler) kısıtlayan çok sayıda düzenleyici katılım göreceğimizi dile getirdi. Initial Coin Offering (ICO’lar) ne olduğuna ve düzenleyicilerin 2018 ve 2019’da bunları nasıl hedef aldığına dair bir örnek verdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu