Ethereum Haberleri

Cardano ve Dogecoin fiyat analizi: ADA kırılım noktasına yakın

Cardano ve Dogecoin fiyat analizi: ADA kırılım noktasına yakın, kripto haberleri bölümümüzde Cardano ve Dogecoin fiyat analizi: ADA kırılım noktasına yakın başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Cardano ve Dogecoin fiyat analizi: ADA kırılım noktasına yakın ile alakalı tüm detaylar yazımızda..

Cardano ve Dogecoin fiyat analizi: ADA kırılım noktasına yakın

Cardano: ADA/USDT

Günlük grafikte oluşturduğu çanak formasyon kırılımı ile birlikte 1. hedefimizi almıştık. Sert satış baskısı ve düşüşün devam etmesi ile 4 saatlik grafikte düşüş trendine giren fiyat hareketi 1.924- 1.870 ana destek düzeysinden tepkisini alarak yükselişe başladı. Alçalan takoz formasyonu içinde olan grafiğimizde yukarı yönlü kırılımda 2.800 direnç düzeysi takip edilmeli. Düşüşlerde 1.870 takip edilmeli. Bu düzey kırılır ise 1.715 ve 1.400 düzeyleri gelebilir.

Cardano grafiği: ADA/USDT, 4 saat

Dogecoin: DOGE/USDT

Düşüş trendinde Harmonik BAT Pattern oluşumunu da tamamlayan grafiğimizde alçalan takoz formasyonu içindeki fiyat hareketinde bir sıkışma mevcut. Yukarı yönlü kırılım gerçekleşir ise 0.2333 ve 0.2640 düzeysine kadar yükseliş görülebilir. Ana destek olarak dile getirdiğimiz 0.1976 düzeysinden 3 sefer destek alan fiyat hareketi, bu bölgenin altında mum kapanışı yapar ise 0.1700 düzeylerine kadar düşüş devam edebilir.

Dogecoin grafiği: DOGE/USDT, 4 saat
En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Başa dön tuşu