Kripto Haberleri

Celsius’un kripto varlıklarına beş şirket teklif verdi

Celsius’un kripto varlıklarına beş şirket teklif verdi, kripto para haberleri bölümümüzde Celsius’un kripto varlıklarına beş şirket teklif verdi başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Celsius’un kripto varlıklarına beş şirket teklif verdi ile alakalı tüm yanıtlar yazımızda..

Celsius’un kripto varlıklarına beş şirket teklif verdi

Celsius’un kripto varlıklarına beş şirket teklif verdi
Terra çöküşü sonrası belini bir türlü doğrultamayan kripto borç şirketi Celsius, yeni varlık satım haberleri ile gündeme gelmeye sürdürmekte. En son yaşanan yeni belgelere göre, şirketin varlıklarına Binance, Bank To The Future ve Galaxy Digital dahil olmak üzere en az beş şirket teklif verdi. 

Kripto blog yazarı Tiffany Fong, Celsius ile alakalı 20 Aralık’ta elde ettiği belgeleri paylaşımı yaptı. Fong, ihale sürecini aksatmamak için bu belgeleri ilk etapta paylaşmadığını dile getirdi. 

Fong’a göre Celsius’un varlıkları için teklif veren şirketler içinde Binance, Bank To The Future, Galaxy Digital, Cumberland DRW ve NovaWulf yer alıyor. Fong ek olarak, bu tekliflerin Kasım 2022’de yapıldığını, fakat şimdilerde çoğunlukla vazgeçildiğini dile getirdi.

Bilindiği üzere Terra sonrası piyasa koşulları sebebiyle varlıklarının büyük bir kısmını kaybeden şirket, yeniden yapılanma sürecine girmişti. Şirketin iflas başvurusunun ardından varlıklarına yönelik bazı teklifler yapılmıştı. En son şirket avukatları bu sürede yapılan tekliflerin çok ikna edici olmadığı açıkladı. Bunun üzerine kripto yazarı Fong, Celsius’a yönelik tekliflerin ayrıntılarını paylaşımı yaptı.

Google News Abone Ol Butonu

Eposta ile ın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.


:

Başa dön tuşu