Kripto Haberleri

Çılgınlık: Bu 3 Metaverse Coin, Tek Günde Yüzde 1.000 Aştı!

Çılgınlık: Bu 3 Metaverse Coin, Tek Günde Yüzde 1.000 Aştı!, kripto para takipçileri için Çılgınlık: Bu 3 Metaverse Coin, Tek Günde Yüzde 1.000 Aştı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Çılgınlık: Bu 3 Metaverse Coin, Tek Günde Yüzde 1.000 Aştı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Çılgınlık: Bu 3 Metaverse Coin, Tek Günde Yüzde 1.000 Aştı!

Bitcoin ve büyük altcoin’ler düşüş yaşarken 3 metaverse coin değer artışı sergiledi. Kriptosite.com olarak, günün en fazla git gide artan metaverse coin’lerini inceleyeceğiz. Lakin yazıya başlamadan önce bu coin’lerin yeni projeler olduğunu, bundan dolayı yükselişleri kadar bi hayli hızlı bir biçimde çökebileceklerini belirtmekte yarar var.

Büyük kripto paralar düşerken 3 metaverse coin ivme kazandı

Öncelikle Nisan 2021’de piyasaya sürülen PAPPAY, bir önceki günlerde boyunca yüzde 1.069’luk bir yükseliş yaşadı.  Proje, Binance Smart Chain (BSC) üzerinde kurulmuş bir kripto ödeme aracı ve pasif gelir sağlayıcı platformu olduğunu dile getiriyor. Açıklamalarına göre PAPPAY, kalkınma ve şeffaflığa önem veren toplum odaklı bir projedir. Para birimini elinde tutmak, yatırımcılara işlem fiyatlarınin yüzde 5’inin yeniden dağıtılmasını sağlar.

Analist, 5 Metaverse Coin Projesini Duyurdu!

İkinci olarak, Metaland DAO (META) bir önceki günlerde boyunca yüzde 1.899’luk bir artış sergiledi. Metaland DAO, BSC Blockchain’i aracılığıyla desteklenen bir sanal gerçeklik platformudur. Metaland, kullanıcıların içerik ve uygulamalar oluşturmasını, deneyimlemesini ve bunlardan para kazanmasını sağlar. Adından da anlaşılacağı gibi Metaland, oyuncuların oyun tecrübelerini oluşturmalarına, varlıklara sahip olmalarına ve bunlardan para kazanmalarına olanak tanıyan sanal bir dünyadır. Metaland, içerik oluşturucu hakları ve mülkiyet poblemlerinı çözmeyi amaçlıyor ve kullanıcı aracılığıyla oluşturulan içeriğin merkezi kontrolünü ortadan kaldırmayı planlıyor.

En son, GovWorld (GOV) yüzde 8.700 yükseldi. GOV; Metaverse, NFT ve altcoin projelerine odaklanan bir BSC utility tokenıdır. GovWorld, herhangi bir NFT yahut onaylanmış altcoin’i teminatlandırabilen, çok zincirli, özelleştirilebilir bir p2p ödünç verme platformudur. Yatırımcıların yüz binlerce dolarlık bir yönetişim tokenını elinde bulundurabilmelerini sağlayacak portföy sorununu çözmeyi ve diğer yatırımlara kıyasla yalnızca ufak bir miktar yatırım yapmayı amaçlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu