Kripto Haberleri

Çin’in baskıları sonucunda merkezsiz kripto para borsası dYdX, Coinbase’i geride bıraktı

Çin’in baskıları neticesinde merkezsiz kripto para borsası dYdX, Coinbase’i geride bıraktı, kripto para haberleri bölümümüzde Çin’in baskıları neticesinde merkezsiz kripto para borsası dYdX, Coinbase’i geride bıraktı başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Çin’in baskıları neticesinde merkezsiz kripto para borsası dYdX, Coinbase’i geride bıraktı ile alakalı tüm yanıtlar yazımızda..

Çin’in baskıları neticesinde merkezsiz kripto para borsası dYdX, Coinbase’i geride bıraktı

Popüler merkezsiz kripto para borsası dYdX’in işlem hacmi ABD merkezli popüler kripto para borsası Coinbase’i geride bıraktı. dYdX’in kurucusu Antonio Juliano’nun söz konusu gelişmeyi kişisel Twitter hesabı üzerinden duyurmasıyla birlikte dYdX’in platform token’i DYDX son 24 saatte %27’lik yükseliş yaşayarak 22.67 dolara ulaştı. 

En çok bilinen merkezsiz kripto para borsalarından birisi olan dYdX’in ABD merkezli popüler kripto para borsası Coinbase’i geride bırakması kripto para topluluğunda da büyük yankı uyandırdı. 

Birkaç yıl önce piyasaya sürülmesine rağmen dYdX’in işlem hacmi 2021 senesinin ortalarından bu yana kayda değer yükseliş yaşamaya başladı. Nisan ve Mayıs aylarında 25 milyon dolarlık işlem hacmine sahip olan dYdX bugün itibariyle son 24 saatte3 milyar dolarlık işlem hacmine sahip olan Coinbase’i geride bıraktı.

Binance’in gerisinde

Lider kripto para birimi Binance, 20 milyar dolarlık işlem hacmiyle birinci sırada yer alırken ikinci sırada 7.5 milyar dolarlık işlem hacmiyle dYdX borsası yer alıyor. dYdX’i Coinbase, FTX ve Huobi Global takip ediyor. 

Eposta ile ın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.
:

Başa dön tuşu