Kripto Haberleri

CNBC Analisti, Patlayacak 3 Metaverse Coin’in İsmini Verdi!

CNBC Analisti, Patlayacak 3 Metaverse Coin’in İsmini Verdi!, kripto para takipçileri için CNBC Analisti, Patlayacak 3 Metaverse Coin’in İsmini Verdi! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. CNBC Analisti, Patlayacak 3 Metaverse Coin’in İsmini Verdi! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

CNBC Analisti, Patlayacak 3 Metaverse Coin’in İsmini Verdi!

CNBC analisti Brian Kelly, 2022’de yakında zamandan takip edilebilecek ve büyük fiyat hareketleri beklediği 3 metaverse coin projesini paylaşıyor. Gelin, Kelly’nin analizlerine ve beklentilerine göz atalım.

Analist metaverse coin ekosisteminin büyüme hızına odaklanıyor

BKCM’nin CEO’su Brian Kelly, yakın tarihli CNBC Fast Money’ye katılımında, 3 metaverse coin projesinin daha popüler duruma geldikçe patlama yaşayacağını dile getirdi. Analiste göre bunlardan ilk olan Decentraland (MANA), sosyal platform devi Facebook’un hisse senetlerinin patlamasının benzerini yapacak biçimde yükselebilir. Kelly, tahminlerini kolay bir şekilde bir denkleme dayandırıyor:

Decentraland’de gayrimenkul satın alabilir, mağaza vitrinleri satın alabilir, sanal olarak bir çok değişik şey uygulayabilirsiniz. Ve bu sanal dünyanın para birimi MANA’dır. Ağ etkisi ile ilgili, tıpkı Facebook’un büyümesi gibi, Facebook hissesinin fiyatı da arttı. Bu ağlar büyüdükçe ve bu sanal dünyalar büyüdükçe, temeldeki para biriminin, temeldeki ekonomiye hizmet etmek için büyümesi gerekiyor.

Analist, bir oyna-kazan ekosistemine gözleri üstüne topluyor

Sırada, oyuncuların oynayarak kripto para kazanabileceği, bunlarla ticaret yapabileceği merkezi olmayan bir oyun evreni olan Axie Infinity (AXS) var. Analist, giderek büyüyen metaverse ekosistemiyle AXS’nin nasıl değer kazanacağını paylaşıyor:

Bu bir oyna-kazan oyunu. Bu yıl gerçekten gangsterler gibi sahneye çıktı. Ve hepsi ağ etkisi ile alakalı. Bu oyun büyümeye sürdüği sürece, AXS’nin değeri bu ağla birlikte artacaktır.

Kriptosite.com olarak analizlerini aktardığımız Kelly’nin son seçimi, Ethereum tabanlı Blockchain oyun ekosistemi olan Sandbox (SAND). CNBC analisti, diğer metaverse coin’lerde olduğu gibi, ana akım hale gelmenin SAND fiyatını yükselteceğini dile getiriyor:

Sandbox ağı büyüdükçe, para birimi de temel ekonomiye hizmet etmek için onunla birlikte büyüme eğiliminde olacak.

  • Sandbox (SAND), yazım sırasında 5.91 dolardan işlem görüyor. SAND, geçen sene boyunca %16.800’ün üzerinde arttı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu