Kripto Haberleri

Coinbase gelirleri düştü, hisseler çakıldı

Coinbase gelirleri düştü, hisseler çakıldı, kripto para haberleri bölümümüzde Coinbase gelirleri düştü, hisseler çakıldı başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Coinbase gelirleri düştü, hisseler çakıldı ile alakalı tüm yanıtlar yazımızda..

Coinbase gelirleri düştü, hisseler çakıldı

Halka açılan ilk kripto para borsası ünvanına sahip Coinbase ilk çeyrek finansal zamanında rekor kârlara imza atmıştı. Sonraki çeyrek zamanda ise beklentilerin altına kalarak hayal kırıklığı oldu. 

Coinbase ne kadar kazandı?

Coinbase borsaya açılmanın ve git gide artan piyasanın da etkisiyle yılın ikinci çeyreğinde 2.23 milyar dolar gelir ve 1.6 milyar dolar net kâr ile dikkatleri üzerine çekmişti. Daha sonra yaşanan düşüş gelirleri de etkiledi. 

Bitcoin fiyatının 30000$ altına indiği zamanda kullanıcı sayısı ve ticaret etkileşimi düşen Coinbase, üçüncü çeyrek itibariyle 1.23 milyar dolar gelir elde etti. Yüzde 75 civarı bir düşüş yaşanırken 400 milyon dolar net kâr hemen hemen dörtte bir oranına geriledi. Toplam ticaret hacmi de yüzde 30 düşüşle 327 milyar dolar oldu. 

Yaşanan düşüş hisseleri de vurdu. 357$ düzeylerine kadar git gide artan hisseler açıklama ardından 320$ düzeylerine geriledi. Yine de Coinbase servis aboneliklerinde yüzde 41 artış elde ederek 145 milyon dolar civarına çekti. Piyasanın yeniden yükselişe geçtiği bu sürede Coinbase daha kapsamlı hizmet yelpazesi ile kullanıcı sayısını arttırmayı amaçlıyor. 
 

Eposta ile ın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.
:

Başa dön tuşu