Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın evini fotoğrafladığı iddia edilmişti: İsrailli çift gözaltına alındı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın evini fotoğrafladığı iddia edilmişti: İsrailli çift gözaltına alındı!, gündemdeki haberler bölümümüzde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın evini fotoğrafladığı iddia edilmişti: İsrailli çift gözaltına alındı! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın evini fotoğrafladığı iddia edilmişti: İsrailli çift gözaltına alındı! ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın evini fotoğrafladığı iddia edilmişti: İsrailli çift gözaltına alındı!

Geçen yıl Türkiye ve turizme sunulan Çamlıca Kulesi’nin restoran bölümüne gelen İsrailli N.O. ve M.O. çifti, camekan kulenin camlarından manzara fotoğrafı ve videoları çekti. O esnada kendi aralarında konuşan karı-kocanın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın evini kayda alarak birbirlerine gösterdikleri iddia edildi. Kule görevlisi, çiftin Erdoğan’ın evini çektiklerini duyduğunu polise anlattı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın evini fotoğrafladığı iddia edilmişti: İsrailli çift gözaltına alındı!

İSTANBUL TERÖRLE MÜCADELE POLİSİ HAREKETE GEÇTİ

Polis personellerinin ardından, Cumhurbaşkanlığı Koruma birimlerine de iletilen iddianın ardından harekete geçen İstanbul Terörle Mücadele polisi, İsrailli çifti gözaltına aldı. Elde edilen bilgilere göre, gözaltına alınan çift, ifadeleri alınmak üzere Terörle Mücadele Şubesine götürüldü.

Karı kocanın, ifade işlemlerinin tamamlanmasının ardından yarın gün içinde savcılığa sevk edilmesi bekleniyor.

Başa dön tuşu