Kripto Haberleri

“Daha Fazla Acı Bekleyin” 2 Analist, Aralık İçin Altın Tahminlerini Verdi!

“Daha Fazla Acı Bilave edin” 2 Analist, Aralık İçin Altın Tahminlerini Verdi!, kripto para takipçileri için “Daha Fazla Acı Bilave edin” 2 Analist, Aralık İçin Altın Tahminlerini Verdi! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. “Daha Fazla Acı Bilave edin” 2 Analist, Aralık İçin Altın Tahminlerini Verdi! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

“Daha Fazla Acı Bilave edin” 2 Analist, Aralık İçin Altın Tahminlerini Verdi!

Altın fiyat aralıkları, kazançların güçlenen dolar ve ABD Hazine getirilerindeki artışla sınırlanmasıyla Salı günü dalgalı ticarette düşüş yaşarken yatırımcılar, tahvil alımını azaltma stratejisi ile ilgili daha fazla ipucu için Federal Rezerv politika yapıcılarının konuşmalarını bekliyorlar. Spot altın, 1.738 dolara düştü. Bu arada analistler, kıymetli metale yönelik tahminlerini paylaşımı yaptı.

OANDA analisti: Geniş görünüm pek iyi değil

High Futures’ta metal ticareti direktörü David Meger, “Düşüşlerde güvenli liman teklifini canlı tutan bazı endişelerimiz var. Lakin doların kazanç sağladığını ve emtialar, özellikle de kıymetli metal üzerinde biraz baskı oluşturduğunu görmeye sürdürmekteuz” dedi. Dolar, rakipleri karşısında yüzde 0,1 artarak altını diğer para birimi sahipleri için daha pahalı hale getirirken, gösterge 10 yıllık ABD Hazine getirileri üç ayın en yüksek düzeysine yükseldi.

"Bu Hafta Sonu Kritik" Kıdemli Analist, Altın Beklentilerini Paylaştı!

Piyasa odak noktası, merkez bankasının hastalığa yönelik politika tepkisi ile ilgili ABD Kongresi önünde ifade verecek olan Başkan Jerome Powell da dahil olmak üzere bu hafta Fed yetkililerinin konuşmaları olacak. Meger, “Herhangi bir Fed yetkilisi konuştuğunda, biraz daha bilgi almak istiyoruz. Bu noktada beklenti, bir sonraki toplantıda Fed’in tahvil alımını azaltmaya ekranlara geleceklarını açıklayacakları yönünde” dedi.

Altın genelde daha yüksek enflasyona karşı bir önlem olarak kabul edilir, fakat Fed’in faiz artırımı, faiz ödemeyen altını elde tutmanın fırsat maliyetini artıracaktır. Yatırımcılar, Çinli emlak devinin geçen hafta tahvil ödeme son tarihini kaçırmasının ardından, borç yüklü Evergrande’yi çevreleyen gelişmeleri de takip ediyorlardı. OANDA analisti Craig Erlam bir notta, “Aşağı yönlü ivme görünüşte yavaşlarken, altın kısa vadede bir miktar toparlanma görebilir, fakat daha kapsamlı görünüm pek iyi değil” dedi.

Altın Fiyatları Tahminleri: İşte Beklenen ve İzlenecek Seviyeler!

TheTechnicalTraders stratejisti: Önümüzdeki yıl altın için çok büyük bir yıl olabilir

Bu arada, TheTechnicalTraders.com baş piyasa stratejisti Chris Vermeulen, hem Bitcoin hem de altın fiyat aralıklarının tüm zamanların en yüksek düzeylerine doğru hamleler gerçekleşmeden önce konsolidasyon aşamasında daha fazla kalması gerektiğini dile getirdi. Stratejist, yakın günlerde verdiği bir röportajda altın ve Bitcoin’de “büyük kazanımlardan önce daha fazla acı bilave edin,” ifadelerini kullandı ve ekledi:

Bence altın bir temel oluşturmaya çalışıyor. Bence yıl sonuna kadar burada 1.700 dolar ve 2.000 dolardan önce bir aralıkta kalmaya çalışacak ve önümüzdeki yıl, altın için çok büyük bir yıl olabilir

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu