Kripto Haberleri

Davalı Pulp Fiction NFT’leri açık artırmaya çıkacak

Davalı Pulp Fiction NFT’leri açık artırmaya çıkacak, kripto para haberleri bölümümüzde Davalı Pulp Fiction NFT’leri açık artırmaya çıkacak başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Davalı Pulp Fiction NFT’leri açık artırmaya çıkacak ile alakalı tüm yanıtlar yazımızda..

Davalı Pulp Fiction NFT’leri açık artırmaya çıkacak

Dünyaca ünlü film yönetmeni Quentin Tarantino, kısa bir süre önce, 1994 yapımı kült filmi Pulp Fiction için NFT duyurusu yapmıştı. Lakin, NFT’lerin lansmanı, film stüdyosu Miramax’ın açtığı dava sebebiyle ertelenmişti. Limdi ise Tarantino’nun Pulp Fiction NFT’leri bu ay açık artırmaya çıkıyor.

Pulp Fiction NFT’leri için Tarih 17 Ocak

Film stüdyosu Miramax, NFT gibi ürünleri dijital ürünleri satma hakkına sahip olmadığı gerekçesiyle Tarantino’veyava açmıştı. Lakin Tarantino, yasal zorluğa rağmen NFT’leri satmayı planlıyor. Konuyla alakalı duyuru da SCRT Labs’ten geldi. 

Yeni NFT koleksiyonu için açık artırma 17 Ocak’ta ekranlara gelecek. Son müzayedenin tarihi ise 31 Ocak olacak. Her NFT’de Tarantino’nun film için orijinal el yazısı hususundan görüntüler içeriyor. Ayrıca yönetmenin kendi sesli yorumu da yer alıyor. 

NFT’ler Blockchain platformu Secret Network’ün ağında geliştirildi. bu yüzden Ethereum, Solana veya diğer Blockchain ağlarının aksine yalnızca sahibi aracılığıyla görünebilen gizli bir içeriğe sahip.

2021 yılı boyunca NFT’ler bi hayli popülerleşti. DappRadar’a göre, Aralık ayının ortasından bu yana yıl içinde NFT’lerdeki ticaret hacmi 22 milyar dolara ulaştı.

Eposta ile ın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.
:

Başa dön tuşu