Gündem

Denizli’de iş yerinde kumar oynayanlara 32 bin lira ceza kesildi

Denizli’de iş yerinde kumar oynayanlara 32 bin lira ceza uygulandı , ekonomi haberleri bölümümüzde Denizli’de iş yerinde kumar oynayanlara 32 bin lira ceza uygulandı başlıklı haberi siz kıymetli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Denizli’de iş yerinde kumar oynayanlara 32 bin lira ceza uygulandı  ile alakalı tüm detaylar paylaşımımızda..

Denizli’de iş yerinde kumar oynayanlara 32 bin lira ceza uygulandı

Denizli'de iş yerinde kumar oynayanlara 32 bin lira ceza kesildi

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü personelleri, Ahlak Büro Amirliği personelleri, 20 ile 26 Eylül 2021 tarihleri içinde ev, iş yeri ve apart denetimlerinde 665 farklı adreste denetim ve operasyon gerçekleştirildi.

24 KİŞİYE 32 BİN LİRA CEZA UYGULANDI

Denetimde iş yerinde kumar oynadığı tespit edilen 24 insana ise toplamada 32 bin 64 TL idari para cezası uygulandı ve 3 şüpheliye ‘Kumar Oynama İçin Yer ve İmkan Sağlama’ suçundan işlem yapıldı.

Para karşılığı fuhuş yaptığı tespit edilen 2 insana bin 720 TL ceza uygulanırken, 1 şüpheliye ise ‘Fuhşa Teşvik Etmek’ suçundan işlem yapıldı. Geçici konaklama yerlerinde ise ekipler 7 ayrı adreste bulunan 77 apart dairesini kontrol etti. Denetimlerde 2 apart yetkilisine 19 bin 664 TL para cezası uygulandı.

Bunun yanı sıra, gerçekleştirilen denetimlerde 970 birinin GBT’si ve HES kodu kontrol edildi.

Denizli de iş yerinde kumar oynayanlara 32 bin lira ceza uygulandı #1

Denizli de iş yerinde kumar oynayanlara 32 bin lira ceza uygulandı #2

Başa dön tuşu