Kripto Haberleri

Dev Şirket, Bu Altcoin’den Borsaya Boşalttı! “Selloff Olabilir”

Dev Şirket, Bu Altcoin’den Borsaya Boşalttı! “Selloff Olabilir”, kripto para takipçileri için Dev Şirket, Bu Altcoin’den Borsaya Boşalttı! “Selloff Olabilir” ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Dev Şirket, Bu Altcoin’den Borsaya Boşalttı! “Selloff Olabilir” başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Dev Şirket, Bu Altcoin’den Borsaya Boşalttı! “Selloff Olabilir”

Lider altcoin Ethereum’u terk etmesi ve ardından aktif olarak trade etmesiyle ünlü Three Arrow Capital kripto hedge fonu, varlık kripto piyasasında değer kaybetmeye devam ederken, FTX merkezi borsasına büyük meblağlar yatırdı. Ayrıntılar için Kriptkoin.com okumaya devam edin.

Three Arrow Capital, büyük meblağda altcoin mi satacak?

Gönderici cüzdan şu anda 47 milyon dolar değerinde Ethereum tutarken, büyük işlemden önce 84 milyon dolar tutuyordu. Daha önce USDC, USDT ve diğerleri gibi çeşitli stablecoin’lerin yardımıyla büyük işlemler yapıldı.

altcoin
Kaynak: Etherescan 

Varlıkların yakın günlerde FTX’te mi satıldığı yoksa şu anda borsanın sıcak cüzdanlarında mı tutulduğu halen belli değil. Lakin fon, varlıkları soğuk bir cüzdanda saklayabileceğinden, işlem gören fonlar büyük olasılıkla piyasada gerçekleştirilecek. Kriptosite.com aracılığıyla önceden açıkladıği gibi, CEO’nun Ethereum’u kullanılamaz hale getiren yüksek ağ tıkanıklığı dönemlerinde aşırı yüksek ücretler için ‘terk edeceğini’ açıklamasının ardından, fon 400 milyon dolar değerinde Ethereum aldı.

Birkaç gün içinde gerçekleştirilen bir dizi büyük işlemde fon aracılığıyla toplam 400 milyon ABD doları alındı. Fon, hemen hemen iki gün içinde 14.000 ve 27.000 ETH aldı. Alınan fonların kuvvetli bir biçimde satılmasının ardındaki neden açıklanmadı. Lakin büyük olasılıkla altcoin projesinin piyasa sergilediği güçle alakalı. Ethereum topluluğu, önceden varlığı terk etmekle tehdit eden bir fondan büyük miktarda alınması gerçeğini sıcak karşılamadı. Topluluğun tepkisini yumuşatmak için, Vakıf CEO’su Zhu Soo ardından önceki açıklamasını detaylandıran bir tweet attı ve topluluğa, ağı daha ölçeklenebilir hale getirmeye çalışan L2 geliştirici topluluğuna hala saygı duyduğunu dile getirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu