Kripto Haberleri

Devasa Balinalar, Bu 5 NFT Coin’ine Göz Dikti!

Devasa Balinalar, Bu 5 NFT Coin’ine Göz Dikti!, kripto para takipçileri için Devasa Balinalar, Bu 5 NFT Coin’ine Göz Dikti! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Devasa Balinalar, Bu 5 NFT Coin’ine Göz Dikti! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Devasa Balinalar, Bu 5 NFT Coin’ine Göz Dikti!

NFT satışları 2021’de hız kazandı ve günlük hacim bazınsa tüm zamanların en yüksek düzeysine 29 Ağustos’ta 411 milyon dolarla ulaştı. Verilere göre değer bazında satışlar 2021’de 15.57 milyar doları buldu ve 2 ve 3 Ocak’ta 100 milyon doların üzerine çıktı. Bu yazıda, en büyük 1.000 Ethereum balinasını izleyen WhaleStats platformundan elde edilen veriler ışığında, balinaların cüzdanlarının en fazla işlem yaptığı 5 NFT coin ve koleksiyonunu listeleyelim.

En çok işlem gören NFT coin koleksiyonları

İlk sıradaki Friends, son 30 gün 360 farklı cüzdan içinde el değiştirdi. Ethereum tabanlı bir NFT token olan Friends’ın toplam 654 yatırımcısı var ve şimdiye kadar 41,496 transfere imza attı. Invisible Friends koleksiyonu, aşağıdaki link’te bulunan eserlerden oluşuyor ve OpenSea NFT platformunda listeleniyor. Invisible Friends’in zemin fiyatı 8.8 ETH.

Listenin ilerleyen saatleri civarında aşağıdaki NFT coin koleksiyonları göze çarpıyor. İkinci sırada, ERC-721 tabanlı IMAGINARY yer alıyor ve 911 yatırımcısı ve toplam 21,128 transferle WhaleStats listesindeki en popüler koleksiyonlardan.

IMAGINARY, Ethereum ağında 8888 benzersiz NFT’nin ilk sevkiyatıyla ​​keyifli bir 3D sanat eseri. Proje, sevgiyi, pozitifliği ve yaratıcılığı yaymak için sanatı kullanmaya inanıyor. Aşağıdaki IMAGINARY NFT parçası, yakın tarihte piyasa sürülen örneklerden yalnızca bir tanesi.

Üçüncü sırada, 2,977 cüzdana ayrılan GUCCI Token’i göze çarpıyor. NFT’ler, Gucci’nin tasarım başkanı Alessandro Michele aracılığıyla Superplastic ile işbirliği içinde oluşturuldu. Üç kez piyasaya sürülmek üzere yalnızca 250 NFT basılacak (mint) ve on öğenin ilk sevkiyatı 1 Şubat’ta tamamlandı. İlk dijital koleksiyonların her biri, Gucci’nin İtalya’daki seramikçileri aracılığıyla el yapımı özel bir seramik heykelle gelecek.

Listenin son saatleri civarında, Adidas markasının NFT’leri Adidas Bayc ve bir oyun platformunun NFT coin’i olan BRAINDOM’u göze çarpıyor. Kriptosite.com olarak aktardığımız üzere, dünyanın en büyük spor eşyası üreticilerinden birisi olan Adidas, metaverse sektörünün kabul görmesiyle birlikte bu alan bir dizi ortaklık yaptı ve etkinlikler düzenledi. BRAINDOM ise balina cüzdanlarının çok satın aldığı bir diğer kabul gören NFT coin. Bu iki koleksiyonla birlikte listenin genel görünümü aşağıdaki gibidir.

  • Friends
  • IMAGINARY
  • GUCCI
  • ADIDASBAYC
  • BRAINDOM

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu