Kripto Haberleri

Devasa Balinalar, SHIB ve Bu 9 Altcoin’de Alım Yapıyor!

Devasa Balinalar, SHIB ve Bu 9 Altcoin’de Alım Yapıyor!, kripto para takipçileri için Devasa Balinalar, SHIB ve Bu 9 Altcoin’de Alım Yapıyor! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Devasa Balinalar, SHIB ve Bu 9 Altcoin’de Alım Yapıyor! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Devasa Balinalar, SHIB ve Bu 9 Altcoin’de Alım Yapıyor!

Balina dedektifi WhaleStats, Shiba Inu ordusu için bazı kuvvetli on-chain metrikleri paylaşımı yaptı. En büyük 1000 Ethereum balinasını izleyen WhaleStats’ın son tweet’ine göre SHIB en fazla satın alınan 10 kripto para listesinde ilk sıraya geri dönüyor. Hatırlamak gerekirse, Kriptosite.com haberlerinde aktardığımız üzere FTT token geçici süreliğine SHIB’i tahtından etmişti. Şimdi Ethereum balinaları SHIB ve 9 altcoin etrafında toplanıyor.

SHIB, Ethereum’dan son en büyük balina birikimi

Meme token, şu anda Ethereum’dan sonra dolar cinsinde balinaların en büyük yatırımı. Büyük cüzdanlar aracılığıyla depolanan hemen hemen Shiba miktarı 1.938.484 dolar değerindeki 52.059.838.702 birim SHIB’dir. İlk sırada, 154.122.824 dolar değerinde 41.044 ETH yer alıyor. UNI, burada en fazla ticareti yapılan token olmaya sürdürmekte.

İşte balinaların diğer seçimleri

FTX borsasının yerel token’i FTT, 1.545.065 dolar değerinde 39.274 token’le SHIB’in arkasından üçüncü sırada konumlanıyor. Balinaların en fazla alım yaptığı diğer altcoin buradan inceleyebilirsiniz:

SHIB, NowPayments aracılığıyla kabul edildi

30 Aralık’ta kripto ödemeleri işleme şirketi NowPayments, topluluğun SHIB yakmasını (token burn) sağlayacak özel bir etkinlik açıkladı. Buna göre karların %3’ünü SHIB’de yakacaklar. Böylelikle SHIB’ler tespit edilen bir “ölü adrese” gönderilerek dolaşımdan kalıcı olarak çıkartılıyor. Bu güne kadar, CoinGecko’nun son verilerine göre, ilk 1 katrilyonluk Shib arzı şuana dek 549 trilyon token’a düştü. Bu katrilyonun yarısı, bu seneın başlarında SHIB kurucusu aracılığıyla Vitalik Buterin’e (Ethereum kurucusu) sunuldu. Buterin bu “armağan”ın %90’ını yaktı ve geri kalanını son iki senedir dünyayı sallayan pandeminin ardından mücadeleye yardımcı olmak için Hindistan’daki bir hayır kurumuna gönderdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu