Ethereum Haberleri

Dijital varlık bankacılık şirketi Sygnum’a 90 milyon dolar yatırım

Dijital varlık bankacılık şirketi Sygnum’a 90 milyon dolar yatırım, kripto haberleri bölümümüzde Dijital varlık bankacılık şirketi Sygnum’a 90 milyon dolar yatırım başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Dijital varlık bankacılık şirketi Sygnum’a 90 milyon dolar yatırım ile alakalı tüm detaylar yazımızda..

Dijital varlık bankacılık şirketi Sygnum’a 90 milyon dolar yatırım

Dijital varlık bankacılık şirketi olmasının yanında bir trade platformu da bulunan Sygnum, içinde Animoca Brands ve Kanadalı şirket Meta Investments’ın da olduğu bir grup firmadan toplamda 90 milyon dolarlık yatırım aldı. B Serisi fonlama turuna Hong Kong merkezli Sun Hung Kai & Co yatırım şirketi önderlik etti.

Yönetimi altında 2 milyar dolarlık varlık bulunan Sygnum’un toplam değeri bu yatırımın ardından 800 milyon dolara çıktı. Brüt gelirlerinde 2021 senesinde 10 kat artış yaşayan ve kurumsal müşteri sayısı binin üzerine çıkan şirketten yatırımla alakalı yapılan bilgilendirmede fonların, kurumsal düzeyde Web 3.0 tekliflerini geliştirmek için kullanılacağı kayıt edildi:

“DeFi havuzları ve genişletilmiş stake hizmetleri de dahil olmak üzere ek getiri yaratan ürünler sunulacak, üksek büyüme hızına sahip DeFi yeniliklerine güvenilir ulaşım sağlayan varlık yönetimi çözümleri üretilecek ve Dfinity Foundation gibi ileri gelen blok zinciri ekosistemleriyle yeni ticari ortaklıklar kurulacaktır.”

Sygnum kurucu ortağı ve CEO’su Mathias Imbach ise yatırımla alakalı şu ifadeleri kullandı:

Dijital varlık ekonomisi artık regüle olmaya başladı ve ana akım olma yolunda da hızla ilerliyor. Bu fonlama turu, bizim küresel genişlememiz yönünden çok mühim bir kilometretaşı olacak”

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Başa dön tuşu