Kripto Haberleri

Dikkat: Balinalar, Bu Altcoin’den Dev Miktarda Binance’e Taşıdı!

Dikkat: Balinalar, Bu Altcoin’den Dev Miktarda Binance’e Taşıdı!, kripto para takipçileri için Dikkat: Balinalar, Bu Altcoin’den Dev Miktarda Binance’e Taşıdı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Dikkat: Balinalar, Bu Altcoin’den Dev Miktarda Binance’e Taşıdı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Dikkat: Balinalar, Bu Altcoin’den Dev Miktarda Binance’e Taşıdı!

WhaleAlert, son saatlerde hemen hemen 262 milyon dolar değerinde ETH tokeninin Binance’e taşındığını açıkladı. Tüm kripto para piyasası satış baskısıyla düşerken, önder altcoin Ethereum da 4.000 doların altına geriledi. Ayrıntılar için Kriptosite.com okumaya devam ediniz.

Balinalar yüklü miktarda Binance’e taşırken, altcoin fiyatı düşüş yolunda

WhaleAlert aracılığıyla not edilen üç büyük işlemde, hemen hemen 65.986 token büyük Ethereum dilimleri Binance Exchange’e taşındı. 27.205 ETH yahut 109.887.570 dolar değerindeki ilk işlem 13 saat önce Blockchain’de görünürken, diğer iki 26.665 ETH ve 12.116 ETH yahut sırasıyla 104.396.148 dolar ve 47.675.435 dolar değerindeki işlem altı saat sonra yaşandı.

On-chain analiz şifrketi Glassnode aracılığıyla altı çizildiğine göre, Ethereum, döviz girişleri çıkışları aştığından +10 milyon dolarlık bir NetFlow gösteriyor. Netflow, merkezi borsalara giren ve çıkan bir kripto para biriminin net miktarını gösterir. Girişler ve çıkışlar içindeki fark, değerini hesaplamak için kullanılır. NetFlow negatif olduğunda, çıkışların girişleri aştığı manasına gelmektedir. Bu durumda, yatırımcılar yatırdıklarından daha fazla ETH çeker ve bu kripto para birimi için yükseliş olabilir.

Lider altcoin Ethereum’un fiyatı, son haftalarda 4.250 dolar ile 3.575 dolar düzeyleri içinde konsolide edildikten sonra kırılmadı. Sonuç olarak, ETH Salı günü düşerken kritik destek düzeylerine geri dönüyor. ETH fiyatı, önceki seansta 4.128 dolara kadar bir toparlanma için baskı yapmasına rağmen gün içi en düşük 3.788 doları gördü.

Altcoin
Kaynak: TradingView

Kripto analisti Tomiwabold Olajide’ye göre altcoin, 4.000 dolar civarında tutunuyor ve git gide artan trend çizgisi modeliyle çebirinin çoğunu koruyor. Yazının yazıldığı sırada, Ethereum fiyatı gün içi en yüksek 4.099’da geri çevirildi ve şu anda kabaca 3.794 dolarda işlem görüyor. Ethereum baskınlık endeksi 2021’de %21,2’ye yükseldi ve pazar payının %40,6’ya düşen Bitcoin’den daha fazla ‘bölge’ aldı. BTC yılın başında %71,86 pazar payına sahipken, ETH %10,63’üne sahipti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu