Kripto Haberleri

Dikkat: Popüler Bitcoin Borsası, 4 Altcoin Listeliyor!

Dikkat: Popüler Bitcoin Borsası, 4 Altcoin Listeliyor!, kripto para takipçileri için Dikkat: Popüler Bitcoin Borsası, 4 Altcoin Listeliyor! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Dikkat: Popüler Bitcoin Borsası, 4 Altcoin Listeliyor! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Dikkat: Popüler Bitcoin Borsası, 4 Altcoin Listeliyor!

Erken Bblockchain’i benimseyen iki teknoloji meraklısının kurduğu kripto para trade platformu Kucoin, 11 Kasım’da 4 yeni altcoin projesini listeleyeceğini açıkladı. Listeleneceği gösterilen altcoin’ler; Torum (XTM), Morpheus.Network (MNW), Automata Network (ATA) ve Frax Share (FXS). Biz de Kriptosite.com olarak listelenecek altcoin projelerine bir göz attık.

Kucoin’de listelenecek altcoin projeleri

Torum (XTM), dünya çapındaki kripto para birimi kullanıcılarını birbirine bağlamak için dizayn edilmiş devrim niteliğinde bir SocialFi ekosistemi (Social + NFT + DeFi + Metaverse).

Morpheus.Network (MNW), şirketler, işletmeler ve hükümetler için tedarik zincirlerini optimize etmeyi amaçlıyor. Bu, eski ve gelişmekte olan teknolojileri sorunsuz bir biçimde entegre eden ve bunun yanı sıra tedarik zinciri yöneticilerine Dijital Ayak İzi sağlayarak, zamandan ve paradan tasarruf sağlayan güvenli ve emniyetli tedarik zincirlerini otomatikleştirmek için sevkiyat ve ürün görünürlüğü sağlayan SaaS ara katman yazılımı platformlarıyla gerçekleştiriliyor.

Altcoin

Automata Network (ATA), Web 3.0 uygulamalarına ve işletmelere önce gizlilik, yüksek güvence ve sorunsuz işlemlerle güç veren yüksek kuvvetli bir bilgi işlem protokolü. Misyonu, kusursuz bir Web 3.0 deneyimi vizyonunu gerçekleştirmek için gerekli olan işlevsellikleri ve altyapıyı sağlamak. Veri sahipliği, sansür ve kişisel mahremiyete izinsiz girişte şeffaflık eksikliğini konu alıyor.

Frax Share (FXS), ilk kesirli-algoritmik stablecoin sistemi. Frax açık kaynaklı, izinsiz ve tamamen on-chain. Frax protokolünün nihai hedefi, BTC gibi sabit kaynaklı dijital varlıklar yerine yüksek düzeyde ölçeklenebilir, merkezi olmayan, algoritmik bir para sağlamak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu