Gündem

Dışişleri Bakanlığı duyurdu! İşte Türkiye ve Ermenistan’ın özel temsilcileri arasındaki ilk toplantının tarihi…

Son dakika | Dışişleri Bakanlığı açıkladı! İşte Türkiye ve Ermenistan’ın özel temsilcileri içindeki ilk toplantının tarihi…, gündemdeki haberler bölümümüzde Son dakika | Dışişleri Bakanlığı açıkladı! İşte Türkiye ve Ermenistan’ın özel temsilcileri içindeki ilk toplantının tarihi… konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Son dakika | Dışişleri Bakanlığı açıkladı! İşte Türkiye ve Ermenistan’ın özel temsilcileri içindeki ilk toplantının tarihi… ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Son dakika | Dışişleri Bakanlığı açıkladı! İşte Türkiye ve Ermenistan’ın özel temsilcileri içindeki ilk toplantının tarihi…

Son dakika haberi… Dışişleri Bakanlığı, Türkiye ve Ermenistan’ın özel temsilcilerinin ilk görüşmesinin yapılacağı tarihi açıkladı.

Dışişleri Bakanalığı’ndan yapılan bilgilendirmede Türkiye ve Ermenistan’ın özel temsilcilerinin ilk görüşmesinin 14 Ocak Cuma günü Moskova’da yapılacağı altı çizildi.

Bakanlıktan yapılan yazılı bilgilendirmede “Türkiye ve Ermenistan Özel Temsilcileri içindeki ilk toplantı 14 Ocak 2022’de Moskova’da yapılacaktır.” ifadesine yer verildi.

SERDAR KILIÇ, ERMENİSTAN ÖZEL TEMSİLCİSİ OLARAK GÖREVLENDİRİLMİŞTİ

Türkiye’nin eski Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç, 15 Aralık’ta Ermenistan Özel Temsilcisi olarak görevlendirilmişti.

Ermenistan Parlamentosu Başkan Yardımcısı Ruben Rubinyan da, Ermenistan ve Türkiye içindeki diyalog süreci kapsamı içinde özel temsilci olarak atanmıştı.

Başa dön tuşu