Kripto Haberleri

DOGE Bakakaldı: Bu 2 Meme Coin Fırladı! İşte Nedeni

DOGE Bakakaldı: Bu 2 Meme Coin Fırladı! İşte Nedeni, kripto para takipçileri için DOGE Bakakaldı: Bu 2 Meme Coin Fırladı! İşte Nedeni ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. DOGE Bakakaldı: Bu 2 Meme Coin Fırladı! İşte Nedeni başlıklı haberimizin ayrıntıları..

DOGE Bakakaldı: Bu 2 Meme Coin Fırladı! İşte Nedeni

Dogecoin (DOGE) kazançları, iki meme coin’in kazançlarını takip ediyor. İki meme coin, Saitama Inu (SAITAMA) ve WifeDoge (WIFEDOGE) yüzde 20’nin üzerinde artış yaşadı. Peki, bu yükselişin ardında hangi gelişmeler vardı? Kriptosite.com olarak detayları inceliyoruz…

İki meme coin, sert yükseldi: SAITAMA, SaitaMask duyurusunda bulundu

SAITAMA, son 24 saatte yüzde 24.47 oranında artarak 0.00000001078 dolar düzeysine yükseldi. Dogecoin ise bunun yanı sıra yüzde 1 oranında artarak 0.20 dolara yükseldi. Yedi günlük bir süre içinde SAITAMA yüzde 27.3 artarken DOGE yüzde 12.2 düştü. Son 30 gün içinde SAITAMA yüzde 1.197 gibi büyük bir hızla yükselirken, DOGE yüzde 29.8 düştü. CoinMarketCap verilerine göre SAITAMA, son 90 gün içinde göz kamaştırıcı bir biçimde, yüzde 2.4061,07 oranında geri dönüş sağladı. Aynı zamanda DOGE yüzde 18,58 düştü.

Dogecoin Klonu Bu Meme Coin Uçtu: Yüzde 1.000 Yaptı!

AITAMA, 31 Mayıs’ta bir ERC-20 tokenı olarak piyasaya sürüldü ve adını, projeye göre Chichibu’daki Mitsumine Mabedi’nde belgelenen Japonya’nın dağlık Saitama vilayetinde dolaştığı söylenen gizemli bir “hayalet köpek”ten alıyor. Token, yazım zamanında Stocktwits’in bunun yanında CoinMarketCap platformunda trend oldu. Hafta sonu boyunca proje, SaitaMask cüzdanının dahili beta versiyonunu yayınlayacaklarını dile getirdi. Projenin Twitter’ında aşağıdaki ifadeler yer alıyor:

SaitaMask, beta için Web Sitesi kaydı ile dahili Beta için kullanıma sunulacaktır. Önümüzdeki hafta söz ettiğimiz ilk 10 borsadan biri için belgeleri ve evrakları gözden geçiriyoruz. SaitaMask’in 1.5 versiyonu için Apple Pay, Google Pay’e ve potansiyel Saitama Banka kartına inceleyeceğiz.

WifeDoge, 30 bin dolarlık airdrop gerçekleştirdi

Ayrıca işlem hızlarını artırarak ve kullanıcıları ödüllendiren daha fazla deflasyonist özellik ekleyerek Dogecoin’i iyileştirmeyi amacında olan bir meme kripto para birimi olan WifeDoge (WIFEDOGE) da yüzde 24.92 oranında yükseldi. Diğer bazı meme kripto para birimleri gibi, WifeDoge, kullanıcılara gerçekleşen her işlemin bir yüzdesini vererek ödüllendirir.

Bu, kullanıcıların cüzdanlarının zaman içinde otomatik olarak WifeDoge alacağı manasına gelmektedir. Bu duurm, coin’in daha fazla destekçisini ve sahibini teşvik eder. WifeDoge kendisini “hiper deflasyonist” bir kripto olarak adlandırıyor. Proje, Temmuz 2021’de piyasaya sürüldü. WifeDoge, bir önceki günlerde 30 bin dolarlık bir airdrop gerçekleştirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu