Kripto Haberleri

DOGE, SHIB, ELON, SMI: Bu Meme Coin’lerden Neler Beklemelisiniz?

DOGE, SHIB, ELON, SMI: Bu Meme Coin’lerden Neler Beklemelisiniz?, kripto para takipçileri için DOGE, SHIB, ELON, SMI: Bu Meme Coin’lerden Neler Beklemelisiniz? ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. DOGE, SHIB, ELON, SMI: Bu Meme Coin’lerden Neler Beklemelisiniz? başlıklı haberimizin ayrıntıları..

DOGE, SHIB, ELON, SMI: Bu Meme Coin’lerden Neler Beklemelisiniz?

SHIB, ELON, SMI gibi coinler Dogecoin (DOGE)’i hayata döndürebilir mi? Son 30 küsur saatte hem Bitcoin hem de Ethereum yeşil renkte işlem görüyor. Aslını söylemek gerekirse, diğer alternatiflerin çoğu da kendi rallilerini başlattı. Herhangi bir olağan günde, meme coinler daha kapsamlı kripto denkleminin bir parçası olarak kabul edilmez. Bunun yanında, kendi topluluklarından insanlar, bu kripto paraların rallilerinin zaten piyasada yer etmeye başladığını ilan ediyorlar. Ayrıntılar Kriptosite.com’da.

DOGE için nasıl bir etki bekleniyor?

ELON, SHIB ve SMI yüksek sesle havlıyor mu? İlginç bir biçimde, yazının yazıldığı sırada, en iyi meme-coin’lerin çoğu normal değerlerinden daha yüksek işlem görüyordu. Yukarıda sözü edilen soruların nüanslarına girmeden önce, bu kripto paraların kendilerini genelde ani ve öngörülemeyen pompa ve boşaltmalara maruz bıraktığına dikkat edilmelidir. Bu nedenle, piyasa katılımcılarının bunları satın almadan / satmadan önce farkında olmaları gerekir.

Dogelon‘un günlük grafiği, son birkaç ayda bi hayli ilgi çekici bir model yarattı. Şamdan tutarlılığı ve tekdüzeliği, aşağıda ekli çizelgede açıkça vurgulanmıştır. İşlem hacminden bağımsız olarak, kripto para Ağustos ortasından bu yana 0,00000006 dolar düzeysine bağlı kaldı. İyi günlerde, yukarıda sözü edilen düzey bir destek iken, düşüş günlerinde aynı düzey altcoinin daha da artmasıne direndi. Bu nedenle, analiste Daryanani’ye göre, önümüzdeki günlerde daha kapsamlı piyasa pompalanırsa, traderlar bu meme-coin değerinin ilk etapta 0,00000008 dolara ve ardından 0,00000009 dolara artmasıni bekleyebilirler.

Safemoon Inu’nun fiyatı

Safemoon Inu‘nun fiyatı ise daha da oynak oldu. Son 24 saatte %5’ten fazla pompaladıktan sonra, SMI’nin değeri yazım zamanında 0,00001152 ABD doları olarak kaldı. Mem-coin’in sosyal hacmi ve sosyal hakimiyeti de son bir saatte büyük bir zirveye tanık oldu. Bu aslında bireylerin kripto ile alakalı sosyal platformda bu token ile ilgili aktif olarak kavga ettiği manasına geliyor. Bu iki metrik önceden ne zaman bu biçimde zirveye ulaşsa, kripto paranın fiyatı sonraki günlerde daha sık arttı. Lakin, 0,00001184 dolar düzeysinin önümüzdeki işlem seanslarında bir engel gibi davranabileceği belirtilmelidir. Sadece SMI yukarıda gösterilen düzeynin üzerine çıktığında, 0,000001306 ve 0,000001427 dolar kapıları açılacaktır.

2,8 milyar doların üzerinde bir piyasa değeri ile SHIB, yazım zamanında 0,000007147 dolardan işlem görüyordu. Borsalardaki kümülatif token bakiyesi son haftalarda düşüşte. Aslını söylemek gerekirse, yazım zamanı düzeysi 3 ayın en düşük düzeysindeydi, bu da git gide artan talebi ve tokenlerin özel cüzdanlara hareketini gösteriyor. Bu yine bir yükseliş işaretidir.

Peki ya DOGE?

Yukarıda sözü edilen mühim meme tokenlerinin tasvir ettiği yükseliş işaretleri içinde, paket önderi DOGE, son haftalarda iyi bir sağlık durumuna sahip değil. Metriklerinin çoğunun durumu kötüleşiyor ve fiyatı da öyle. Santiment‘ten gelen veriler, işlem hacminin 1-2 milyar aralığında durgun kaldığını vurguladı. Bağlam için – yakın geçmişteki rallilerde sırasında, bu metrik çoğunlukla 5-7 milyar aralığında dönmüştür. Aslını söylemek gerekirse, DOGE’nin fiyatı bir önceki günlerde %2’nin üzerinde ve geçen hafta boyunca %5 değer kaybetti. Eh, meme-coin rallileri genelde geçmişte DOGE aracılığıyla yönetildi. Lakin şimdi durum bi hayli farklı görünüyor. Yukarıda gösterilen paralar önümüzdeki günlerde toplanmaya başlarsa, DOGE’nin ralli partisine katılma olasılığı artacaktır. Bu nedenle, diğer kripto paraların “kült önderlerini” canlandırıp diriltemeyeceklerini görmek enteresan olurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu