Kripto Haberleri

Dogeceoin ve Shiba Inu Yatırımcıları Dikkat: Kârlılık Eşitlendi!

Dogeceoin ve Shiba Inu Yatırımcıları Dikkat: Kârlılık Eşitlendi!, kripto para takipçileri için Dogeceoin ve Shiba Inu Yatırımcıları Dikkat: Kârlılık Eşitlendi! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Dogeceoin ve Shiba Inu Yatırımcıları Dikkat: Kârlılık Eşitlendi! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Dogeceoin ve Shiba Inu Yatırımcıları Dikkat: Kârlılık Eşitlendi!

2021 senesinin flaş meme coinleri olarak fırtınalar yaratan iki kripto para olan Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE)’nin karlılığı eşitlendi. IntoTheBlock’tan alınan verilere göre Shiba Inu ve Dogecoin artık eşit derecede “hemen hemen” kripto paralar. Bu durumun nedenleri ve konunun ayrıntıları Kriptosite.com’da.

Shiba Inu (SHIB)'dan Müjdeli Haber

Dogecoin ve Shiba Inu artık “eşit”

İki meme coinin karlılığı ile ilgiliki konuşmalar, Doge ve Shiba Inu toplulukları içindeki dostane rekabet sırasında her zaman bir konu olmuştur. Lakin IntoTheBlock’tan alınan verilere göre, iki varlık şimdi yatırımcılar için aynı karı elde ediyor. Shiba Inu düzeltmesi %54 karlılıkla neticelendi. Shiba Inu’daki Para Girişi/Çıkış göstergesi, yatırımcıların hemen hemen yarısının şu anda ya para kaybettiğini veya SHIB’yi bozduğunu gösteriyor. Varlığın akıllara durgunluk veren %1.000 artışı sırasında, token her saat ATH’sini güncellediğinden, köpek tabanlı kripto para birimine hemen hemen her giriş kârla neticelendi. Lakin varlık, Ekim ayında tüm zamanların en yüksek düzeysine ulaştıktan sonra, herhangi bir toparlanma belirtisi gösteremedi ve şu anda gördüğümüz aralığa girmeden önce üç aylık bir düzeltme yaptı. Piyasadaki önüne geçilemez düzeltmeyle birlikte, SHIB sahiplerinin hemen hemen çoğunluğu “kârsız” bölgeye girdi ve piyasadaki pozisyonların %37’si daha yüksek bir fiyattan açıldı.

Shiba Inu Önemli Duyuruyu Yaptı: Bu Altcoin Kullanılacak!

Dogecoin yatırımcıları toparlanma bekliyor. Shiba Inu ile yüz yüze geldirıldığında, Dogecoin piyasada en son yükseliş hareketi gösterdiğinde Mayıstı. Kripto paranın sürekli olarak olarak Elon Musk aracılığıyla beslenen %937’lik rallisini yaşadığı Mayıs 2021 tarihi. Şu an itibariyle, Dogecoin sahiplerinin yalnızca %54’ü geçen ay kârda kaldı. Dogecoin, toparlanmaya benzer bir şeyi en son Elon Musk‘ın Tesla’nın Doge’u bir ödeme varlığı olarak kabul edeceğini açıkladığu zaman yaşadı. Duyuru, bir noktada %40 DOGE fiyat artışıyla neticelendi.

Analist İddialı: Dogecoin Bu Seviyelere Zıplayabilir!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu